BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë

DASHI

Dashuria do të puthet nga yjet në këtë muaj të ri të 2023. Do të ketë shumë emocione për të përjetuar në mars dhe gjithashtu projekte të reja pune. Mund t’i dëshmoni të gjithëve vlerën tuaj.

DEMI

Një lajm i mirë në frontin e dashurisë me një Venus të favorshëm e cila u jep një shtysë të këndshme ndjenjave. Në punë duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të kërkoni zgjidhje për të zgjidhur problemet.

BINJAKËT

Muaji i ri fillon me shumë emocione të bukura. Dashuria do kthehet të jetë protagoniste e jetës suaj dhe në punë keni planetët në krah, prandaj guxoni më shumë. Ju mund të realizoni projektet tuaja dhe t’u tregoni të gjithëve se nga çfarë jeni krijuar.

GAFORRJA

Në dashuri përpiquni t’i jepni fund të shkuarës dhe keqkuptimeve. Puna po ecën mirë. Keni shumë ide të reja dhe projekte të mira për të çuar përpara. Do të arrini të arrini gjëra të mëdha. Varet nga ju, që të jepni më të mirën tuaj dhe të tregoni se nga çfarë jeni krijuar.

LUANI

Shkurti nuk ishte një muaj i lehtë nga pikëpamja psikologjike, por nga marsi do të jetë më i mirë, sidomos për ndjenjat. Në punë, megjithatë, ju mbetet pak lodhje.

VIRGJËRESHA

Në këtë periudhë duket se dashuria për ju është në plan të dytë. Ndoshta po i përkushtoheni shumë punës. Projektet e reja tani për tani po përpiqen të nisin, por është më mirë të qëndroni të qetë. Përndryshe rrezikoni të bëni gabime serioze.

PESHORJA

Dashuria po ecën shpejt. Ka ende disa vështirësi në punë, por është mirë të mos dekurajoheni. Në fund, me aftësitë tuaja organizative do të jeni në gjendje t’i rregulloni gjërat dhe të gjeni një zgjidhje për të gjitha sfidat. Keni vërtet shumë për të përballuar, por mos u shqetësoni.

AKREPI

Një lajm i shkëlqyer për dashurinë që ju sheh sërish protagonistë edhe nëse duhet të dilni përpara. Mundësi të mëdha vijnë në punë. Është një qiell vërtet i bukur. Përfitoni nga kjo sepse nuk do të jetë gjithmonë kështu.

SHIGJETARI

Ndoshta si çift po mërziteni pak siç ndodh shpesh. Në punë vazhdoni me të njëjtën energji si gjithmonë sepse jeni plot me ide fituese. Përfitoni sa më shumë dhe shijoni këtë periudhë të favorshme.

BRICJAPI

Një lajm i shkëlqyer për dashurinë në këtë ditë të parë të marsit. Nuk do mungojnë mundësitë nga të gjitha këndvështrimet. Ky është momenti i shëlbimit tuaj. Do të arrini të arrini gjëra të mëdha. Nga ana tjetër, jeni kokëfortë dhe kur ju vjen diçka në kokë është e vështirë të ndryshoni mendje.

UJORI

Do të ishte më mirë të ruani qetësinë në dashuri, sepse sot mund t’ia thoni një fjalë shumë partnerit tuaj. Në punë ka ardhur koha për të bërë zgjedhje për të ardhmen.

PESHQIT

A ka ndonjë që ju pëlqen? Pastaj hap përpara. Kjo është koha ideale për t’u zhytur dhe për të marrë rreziqe nga të gjitha këndvështrimet. Në punë ndiheni të fortë por mund të ketë debate me disa kolegë.