BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë

DASHI

Do të ketë një shans për të rizbuluar pak pasion në jetën tuaj në çift. Në punë është një periudhë jo tamam e favorshme dhe mund të vijnë edhe ndryshime të papritura. Duhet të jeni gati për çdo gjë, qoftë edhe për të ndryshuar qytetin.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), yjet flasin për një moment ngecje përpara pikës së kthesës, e cila megjithatë do të arrijë rreth majit. Tani për tani është koha për të reflektuar dhe planifikuar për të rejat në muajt e ardhshëm. Vetëm kini kujdes për disa grindje me dikë nga Peshorja ose Gaforrja.

BINJAKËT

Këtë ditë do të keni pak tension në çift, prandaj bëni kujdes. Në planin e punës ka shumë për të bërë, por me ardhjen e pranverës do të vijnë disa lajme të mira.

GAFORRJA

Pak agjitacion është rikthyer, kështu që kini kujdes të mos i derdhësh të gjitha në dashuri. Në punë mund të lindin disa polemika, prandaj bëni kujdes me kolegët.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), një rikuperim i këndshëm po vjen në dashuri me një qiell, që të shtyn të jesh më i shoqërueshëm dhe më i dashur. Për sa i përket punës, mund të ketë lajme interesante.

VIRGJËRESHA

Sot jeni pak kontrovers, fajin e kanë planetët që ju bëjnë nervoz. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me kolegët dhe prisni që të bëhet një zgjedhje. Vlerësoni me qetësi, mos u kapni nga nxitimi apo ankthi. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

PESHORJA

Kjo ditë nuk po fillon me këmbën e djathtë, ka tension në dashuri por nga e enjtja gjithçka do të qetësohet. Në punë bëni kujdes që të mos humbisni durimin. Rrezikoni të mos merrni atë që dëshironi. Bëhuni gati.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), duhet të jeni të kujdesshëm për shpenzimin e parave, të cilat janë paksa të tepërta. Për pjesën tjetër gjithçka po ecën mirë si në dashuri ashtu edhe në punë. Humori juaj është gjithashtu pozitiv.

SHIGJETARI

Sot do të duhet të përpiqeni të kuptoni se për kë rreh zemra dhe në punë është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Ka diçka që do të ndryshojë së shpejti në jetën tuaj. Bëhuni gati dhe nuk do të pendoheni. Përveshni mëngët.

BRICJAPI

Pak qetësi i kthehet dashurisë por ndryshimet e vërteta do të vijnë nga maji falë Jupiterit. Në punë, suksesi është ende larg, por para së gjithash duhet të pastroni mendjen për atë që dëshironi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), në dashuri ka ardhur koha të shijoni pak paqe dhe qetësi. Humori është i lartë, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë. Është një kohë e lumtur dhe e kënaqshme në punë.

PESHQIT

Jeni pak nervoz por mos u shqetësoni, nga marsi do të zhbllokohen shumë situata. Do të çliroheni nga një barrë dhe do të vijnë edhe projekte të reja. Është koha për të revolucionarizuar jetën tuaj.