BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë

Dashi
Jini të kujdesshëm ndaj dikujt që mund të përpiqet të manipulojë zgjedhjet tuaja. Ju keni fuqinë ta ktheni situatën dhe ta përdorni atë në përfitimin tuaj. Kur merrni vendime, mbani mend se ju jeni gjyqtari përfundimtar, jo dikush tjetër.

Demi
Njerëzit ka të ngjarë të qëndrojnë kundër jush dhe të thonë fjalën e tyre në mënyrë që të gjithë rreth jush të mund të dëgjojnë. Ky konflikt ka të bëjë më shumë me shfaqjen e tyre sesa me ju, ndaj mos merrni asgjë personalisht. Çdo mosmarrëveshje do të përforcohet.


Binjaket
Në përgjithësi, do të ndiheni veçanërisht të fortë, duke krijuar terrenin për sukses të jashtëzakonshëm në vendin e punës. Ju jeni në një pikë veçanërisht të lartë pa asnjë arsye për të pasur frikë se mos bini. Nëse doni të bëni një hap lart, tani është koha për ta bërë këtë.


Gaforrja

Askush nuk do ta vlerësojë një shpërthim nervor, kështu që nëse keni një qëndrim të keq kur zgjoheni këtë mëngjes, sigurohuni që ta lini në shtëpi. Çdo negativitet do të përforcohet, ndaj është më mirë të buzëqeshni. Dita do shkojë shumë më e qetë.


Luani
Juve ju është dhënë drita jeshile, ndaj vendoseni pedalin në metal. Qasja juaj origjinale dhe unike do të marrë shumë lavdërime dhe shpërblime gjatë gjithë ditës, kështu që mos kini frikë t’i tregoni idetë tuaja njerëzve përreth jush. Suksesi do të vijë.


Virgjëresha
Është më mirë të hipni në valën e bollëkut sesa të përpiqeni ta luftoni atë. Ka energji elektrike në ajër nga e cila mund të përfitoni nëse jeni të gatshëm të rregulloni këndvështrimin tuaj. Mos ia ktheni shpinën diçkaje që e dini se do të jetë e suksesshme.


Peshorja
Mbështetja që ju nevojitet është atje. Besimi për të cilin keni shpresuar është brenda jush. Nuk ka më justifikime. Vazhdoni me bindje të madhe dhe do të shpërbleheni shumë. Ju jeni në një pozicion të mirë për të bërë një lëvizje të madhe në karrierë tani.


Akrepi
E keni të vështirë të përshtateni me energjinë e ditës, duke e bërë të vështirë për ju që të vendosni ritmin tuaj gjatë punës. Mos ngurroni ta përdorni këtë ditë për të eksperimentuar me diçka që nuk e keni provuar kurrë. Merrni një hap besimi.


Shigjetari
Bashkohu me dikë. Energjia juaj me siguri do të ndihmojë një projekt që po humbiste. Së bashku, do të arrini shumë. Potenciali për sukses është aty. Detyra juaj është të ndihmoni në përcaktimin dhe drejtimin e energjisë në mënyrë më efikase.


Bricjapi
Jini më të guximshëm në lidhje me punën tuaj. Nëse nuk tregoni pasion në punën tuaj, atëherë vetë puna juaj do të dështojë. Energjia e ditës është e gjallë dhe energjike. Shfrytëzojeni atë në vend që të ndiheni të lënë jashtë sepse ndiheni të trishtuar dhe me humor.

Ujori
Fati i mirë është duke u derdhur mbi ju. Ndiqni zemrën tuaj dhe do të drejtoheni drejt e drejt mundësive dhe suksesit që keni pritur. Kjo është koha juaj për të shkëlqyer. Aspekti financiar paraqitet mjaft i qëndrueshëm.


Peshqit
Dilni nga rutina juaj dhe thuajini po një oferte që normalisht do ta refuzonit pa e menduar. Rreziqet e ndërmarra sot do të shpërblehen mjaft mirë. Nuk ka nevojë të kesh frikë nga e ardhmja. Kini besim në vend të dyshimit në veprimet tuaja.