BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, zbuloni surprizat e yjeve për shenjën tuaj

Horoskopi për ditën e sotme, zbuloni surprizat e yjeve për

Dashi
Të hënën do ta përjetoni në mënyrë shumë bindëse nga të gjitha pikëpamjet falë Hënës. Në dashuri mund të përfitoni nga kjo për të arritur një mirëkuptim të përsosur në çift me partnerin tuaj.
Demi
Të hënën java do të fillojë e ndrydhur, ndoshta për shkak të Venusit në kundërshtim. Gjërat do të rregullohen në mes të javës. Por vazhdimi i ditëve të ardhshme do jete i bukur.
Binjakët
Të hënën një javë e mrekullueshme po fillon nga pikëpamja e dashurisë. Nëse jeni në një marrëdhënie të qëndrueshme, yjet do ju buzëqeshin dhe do ju japin mundësinë të merrni edhe diçka më shumë nga partneri juaj.
Gaforrja
Të hënën yjet ju thonë se gjatë orëve të ardhshme do ta keni Jupiterin në opozitë ndërsa Mërkuri nuk do t’ju sjellë lajme të mira në punë. Tregoni gjithmonë respekt për partnerin tuaj.
Luani
Të hënën java që do të nisë nuk do të jetë shumë emocionuese për ju për shkak të Marsit në opozitë. Ju filloni të ndiheni të demoralizuar pasi të ardhurat tuaja aktualisht nuk janë aq të larta.
Virgjëresha
Të hënën një ditë dhe javë shumë stimuluese ju pret falë Jupiterit të favorshëm. Për sa i përket punës, do të keni shumë fat pasi do të arrini t’i zhvilloni sa më mirë idetë tuaja.
Peshorja
Të hënën gjatë orëve të ardhshme të kësaj jave në mes të prillit do të keni Merkurin në opozitë që do t’ju çojë të përjetoni ulje-ngritje të ndryshme në punë. Në dashuri, megjithatë, Venusi në një pozicion të favorshëm do të jetë një ndihmë e madhe.
Akrepi
Të hënën këtë ditë mesprilli do ta përjetoni mes ulje ngritjeve. Në dashuri, një forcë e mirë do t’ju ndihmojë shumë në marrëdhënien tuaj në çift. Nëse jeni beqarë do keni një dëshirë të madhe për të shpërqendruar veten. Për të bërë diçka ndryshe, ndoshta do të jetë një mundësi për të pasur disa takime interesante.
Shigjetari
Të hënën me Diellin dhe Hënën në treshe, një ditë e mirë por edhe javë premton të jetë e mirë për ju. Sa i përket dashurisë, kimia e çiftit do jetë shumë e mirë gjatë orëve të ardhshme të këtij 15 prilli.
Bricjapi
Të hënën gjatë gjithë kësaj jave të mesit të prillit do të keni një Jupiter të favorshëm. Në dashuri i jepni më shumë besim partnerit, ndërsa nëse jeni beqarë mund të takoni njerëz interesantë. Ndoshta një gjë të çon në një tjetër. Për sa i përket punës jeni më preciz se kurrë në këtë periudhë.
Ujori
Të hënën yje shumë stimulues sidomos kur bëhet fjalë për punën. Përdorini ato në avantazhin tuaj. Në dashuri familja do jetë shumë e rëndësishme dhe për asgjë në botë do e lini në vështirësi partnerin.
Peshqit
Të hënën gjatë kësaj jave në mes të muajit Afërdita mund t’ju sjellë probleme. Në dashuri do ju duket më e vështirë se sa pritej të kaloni mirë me partnerin. Për sa i përket punës, do të fitoni dy herë më shumë vetë.