BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Lifestyle

Horoskopi për nesër nga Paolo Fox/ Ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për nesër nga Paolo Fox/ Ja çfarë

Dashi:

E nesërmja fillon me kalimin e Diellit në shenjën tuaj duke jua bërë ditën shumë interesante. Për më tepër, aspekti i shkëlqyer i Marsit do t’ju ndihmojë gjithashtu të përjetoni ndjenjat në një mënyrë më tërheqëse dhe më aktive.

Demi:

Mund të përjetoni një rënie të lehtë fizike, e shkaktuar nga fakti se keni punuar shumë kohët e fundit. Përdoreni nesër ditën si një mundësi për të rimbushur bateritë tuaja.

Binjakët:

Këto janë ditë më të mira, mund të merrni një konfirmim që prisnit dhe përgjigje të mira. Ka një rënie të lehtë nga pikëpamja fizike. E nesërmja mund të jetë e dobishme për të pushuar dhe për të reflektuar mbi angazhimet e radhës që duhet të merreni.

Gaforrja:

Ju pret një ditë më e mirë, sidomos nga pikëpamja fizike, mund të mbështeteni në një energji më të madhe se zakonisht. Në dashuri ju pret gjithashtu një ditë shumë pozitive.

Luani:

Mund të përjetoni një rënie të lehtë, kryesisht për faktin se ka pengesa që, pavarësisht përpjekjeve, nuk mund t’i kapërceni. Mos u bëni shumë kërkues apo dhe gërricës ndaj të tjerëve dhe veproni me qetësi.

Virgjëresha:

Ditët në vijim do të jenë me fat për takime, ndërsa ata që janë bashkë prej kohësh mund të përpiqen ta shohin të ardhmen në një mënyrë më konstruktive.

Peshorja:

E nesërmja mund të jetë dita e duhur për të marrë konfirmimin që dëshironj në dashuri, ose të përballeni me demonstrime konkrete nga partneri/ja. Këto do t’ju ndihmojnë të ndiheni më të qetë.

Akrepi:

Nesër do të keni një gjendje shumë interesante astrologjike, të favorizuar edhe nga aspekti i shkëlqyer i Hënës dhe Jupiterit, ndaj është koha që të merreni dhe të angazhoheni për zgjidhjen e një problemi.

Shigjetari:

Mos i nënvlerësoni ofertat që mund t’ju vijnë gjatë kësaj periudhe. Të qenit i vendosur dhe të kesh në mend qëllime për të arritur, mund të jetë veçanërisht e dobishme në funksion të një vjeshte të rëndësishme për ata që kanë lindur në këtë shenjë.

Bricjapi:

Më në fund do të merrni konfirmimin që dëshironi dhe do të keni mundësinë të vlerësoni përpjekjet e bëra deri tani. Sepse kanë qenë përpjekje që po ju çojnë drejt objektivave të dëshiruara.

Ujori:

Një pauzë pushimi më shumë mund t’ju ndihmojë të rifitoni më lehtë energjinë dhe fokusin e nevojshëm për të arritur qëllimet tuaja.

Peshqit:

Ditët në vijim do të jenë ato të duhurat për takime të reja. Jo vetëm nga pikëpamja sentimentale, por edhe nga pikëpamja e punës, të folurit qartë dhe drejtpërdrejt mund t’ju ndihmojë të arrini më shpejt atë që dëshironi.