BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

I përmendi Sara Karajt Dubain, gazetarja e njohur 'shuplakë' Ilnisës: E rrotullon situatën sipas interesit, nis sulmet ndërsa në Prime...

I përmendi Sara Karajt Dubain, gazetarja e njohur 'shuplakë'

Një ditë më parë në emisionin “Fan Club” është diskutuar për dinamikat dhe debatet që kanë ndodhur në “Big Brother VIP 3” gjatë javës së kaluar.

Një ndër to ishte edhe Ilnisa Agolli, e cila i tha Sara Karajt se nuk është me pushime në Dubai. Kjo frazë mori tjetër konotacion nga banorja, e cila së bashku me disa të tjera u ndjenë tepër të fyera nga fjalët e saj.

Dy gazetarët Jonida Akçolli dhe Ronaldo Sharka e komentuan këtë situatë, por mbanin qëndrime të ndryshme për këtë debat.

Pjesë nga biseda në studion e emisionit:

Jonida Aliçkolli: Ilnisa nuk është nga ato vajza që i thotë pa sens gjërat. Nuk më pëlqen se gjatë primet mundohet ta rrotullojë zbukurojë atë që thotë. Ti nëse nisesh për të sulmuar dikë qëndroi deri në fund. Sigurisht që ishte në konotacion negativ. Në prime tërhiqet edhe e rrotullon situatën sipas interesit duke futur edhe disa figura letrare në brendësi.

Ronaldo Sharka: Është e disata herë dhe nuk i kuptoj vajzat e shtëpisë që kanë nevojë të ngrohen në këmbë dhe të revoltohen e ti mbushin mendjen bashkëjetuesve për ndershmërinë e tyre. Unë nuk e kuptoj, ajo u revoltua për çfarë, kujt i intereson në fund të ditës. Pse duhet ti japësh llogari i lnisës. Kjo është loja që bën ajo. Ajo tha se unë nuk i thash eskortë kështu do ta kuptosh ti. Kështu e shoh një lëvizje të zgjuar. Kjo është mungesa e eksperiencës, ajo mund ta bënte hallvën dhe t’ia jepte. Por pa përmendur vdekjen.