BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Ja cilat janë tre shenjat me fat që do të pasurohen me hyrjen e Diellit në shenjën e Peshqve

Ja cilat janë tre shenjat me fat që do të pasurohen me hyrjen e

Duke shënuar shenjën e 12-të të zodiakut, pas Ujorit dhe para Dashit, sezoni i Peshqve zgjat çdo vit nga 19 shkurt deri më 20 mars.

Pra, deri në mes të marsit, prisni të vërshoheni me ide kreative dhe vizione romantike. Përqafoni shpresën dhe pafajësinë në çdo gjë që bëni dhe prisni që të vijnë vetëm rezultatet më të mira. Zemra sundon mendjen këto ditë dhe më poshtë po ju paraqesim shenjat më me fat të sezonit të Peshqve.

Luani
Fortësia juaj mendore dhe aftësia për të parë situatat vetëm sa do t’ju shtyjë përpara. Takime, bashkëpunime dhe ngjarje të rastësishme ju rrethojnë në këtë kohë. Lëreni imagjinatën tuaj të egër dhe dëgjoni me kujdes instinktet tuaja. Pasuria ju flet në mënyrat më delikate – mbani sytë dhe veshët hapur.

Peshorja
Mos kini frikë të rrezikoni këtë sezon, pasi një vello mbrojtjeje shtrihet mbi ju. Pavarësisht se çfarë jeni duke bërë ose ku jeni në jetën tuaj, ju jeni të sigurt dhe mençuria dhe udhëzimi juaj i brendshëm garantojnë që të qëndroni në linjë me dëshirat tuaja. Dëgjoni zemrën tuaj dhe asgjë nuk mund të shkojë keq.

Peshqit
Është stina juaj e ditëlindjes dhe universi është shumë i sjellshëm me ju. Përgatituni të merrni dhurata të kohës, parave dhe çdo gjë tjetër që mund të mendoni. Sezoni i ditëlindjes suaj ka të ngjarë të ndihet si një festë e madhe dhe do të jeni në humor të lartë. Mbajeni mendjen tuaj të pastër për të vazhduar krijimin. Fama dhe pasuria bëhen lëkura juaj e dytë dhe ju mund të shijoni vetëm gjërat pozitive, duke u ndjerë mirënjohës.