BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Ju keni aftësi për të bërë më shumë dhe të shikoni dobishmërinë, ja çfarë parashikojnë yjet për ju ditën e sotme

Ju keni aftësi për të bërë më shumë dhe

Dashi

Mënyrat tuaja të të folurit të shpejtë do të jenë më të dobishme sot. Do të ketë shumë mundësi në të cilat do t’ju duhet të mendoni në këmbë. Besoni vetes për të marrë këto vendime spontane në vend që të kaloni orë të tëra duke menduar.

Demi

Gjatë katër javëve të ardhshme, ju keni aftësinë për të bërë përparime të mëdha në lidhje me karrierën tuaj. Përdoreni këtë kohë për të bërë ndonjë lëvizje të madhe. Skena është vendosur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të përqafoni rolin tuaj dhe të futeni në qendër të vëmendjes.

Binjaket

Idetë tuaja janë të mira, por ato duhen rafinuar. Kërkoni këshillën e të tjerëve. Bëni gjëra me një partner. Nuk ka nevojë të rishpikni timonin, veçanërisht kur keni burimet në majë të gishtave për të përmbushur qëllimet tuaja me lehtësi.

Gaforrja

Qëllimet e karrierës që i keni vendosur vetes disa muaj më parë duhet të zbatohen tani. Filloni të bëni kërkimin dhe kërkoni këshillën e të tjerëve që dini se mund t’ju ndihmojnë në këtë rrugë. Njerëzit janë më se të gatshëm t’ju ndihmojnë në këtë kohë.

Luani

Marrja e vendimeve vetë sot do të jetë pothuajse e pamundur. Në vend që t’i mendoni gjërat në kokën tuaj për orë të tëra, konsultohuni me dikë tjetër. Zhdukja e ideve nga të tjerët është strategjia juaj më e mirë për sukses. Komunikimi do të rrjedhë mirë mes jush.

Virgjeresha

Tani është koha për të vendosur synime njëvjeçare për veten tuaj në lidhje me karrierën tuaj. Energjia është në vend që ju të mbillni farat. Kaloni kohë vetëm për të marrë parasysh atë që ka më shumë rëndësi për ju dhe çfarë dëshironi të arrini gjatë 12 muajve të ardhshëm.

Peshorja

Sot do të vini re ndërrime dhe ndryshime të mëdha në lidhje me punën. Atmosfera ka të ngjarë të jetë jashtëzakonisht e ndryshme nga një ditë më parë. Merrni vendime bazuar në atë se si janë gjërat tani në vend se si ishin gjërat më parë. Jini fleksibël ose do të mbeteni prapa.

Akrepi

Sot do të ndjeni një rritje të jashtëzakonshme krijuese. Imagjinata juaj është e egër. Mos e ndaloni ose mos u përpiqni ta zbutni atë. Përfitoni nga kjo energji duke marrë një qasje më artistike në karrierën tuaj dhe do të lulëzoni si kurrë më parë.

Shigjetari

Sot për ju fillon një cikël i ri që do të zgjasë rreth katër javë. Mundësi të pabesueshme në lidhje me karrierën tuaj do t’ju vijnë gjatë kësaj kohe. Edhe pse do të ketë ulje-ngritje brenda asaj periudhe, përparësia e përgjithshme është e juaja.

Bricjapi

Mendoni dy herë përpara se të vazhdoni me një ide të vjetër. Sot do t’ju vijnë informacione të fundit që do t’ju bëjnë të konsideroni një qasje të re. Merreni seriozisht këtë qasje të re. Nuk është diçka që duhet ta kundërshtoni automatikisht. Konsideroni atë.

Ujori

Situata juaj e karrierës po vjen në një pikë kulmore. Për katër javët e ardhshme, do ta gjeni veten në një kryqëzim të rëndësishëm. Vlerësoni përparimin tuaj gjatë gjashtë muajve të fundit dhe gjeni një mënyrë për të përmirësuar situatën për gjashtë muajt e ardhshëm.

Peshqit

Komunikimi me anëtarët e familjes dhe personin e veçantë në jetën tuaj mund të jetë zhgënjyes sot. Ose nuk jeni dakord ose vazhdoni t’i mungoni njëri-tjetrit. Mos u zhgënjeni. Është energjia planetare që ka një ndërhyrje të vogël.