BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Lifestyle

"Ju presin momente të vështira"/ Meri Shehu jep lajmin e keq për këto shenja horoskopi

"Ju presin momente të vështira"/ Meri Shehu jep lajmin e keq

Dashi

Hapet nje mundesi e re dot per ju ne ceshtje udhetimesh dhe clirim pengesash !

Demi

Do jeni me jerkesa te reja shpirterore dhe ekonomike Di fillojne shpenzimet Cfarre keni kursyer pa te drejte duhet ta jepni !

Binjaket

Nje dite e re kjo ne fushen e bashkepunimeve por qe vjen me surpriza dhe ndryshime qe nuk i prisnit !Keni lidhje te shpeja !

Gaforrja

Ceshtje ndryshimi pune apo fillimi i nje pune te re hapet para jush !Mund te udhetoni jashte vendit !Kujdes shendetin !

Luani

Shume situate e favorshme vjen per ju ne dashuri !Po ashtu nje projekt personal fillon te marre pozitivitet !

Virgjeresha

Nje ceshtje shtepie apo pasurie del ne plan te pare Nje ndryshim vendi apo blerje Mos u nxitoni !

Peshorja

Nje dite e bukur kjo per ju per njohje te reja dhe plane te reja Do keni takime dhe udhetime te shumta !

Akrepi

Ceshtjet ekonomike vijne te rregullohen dhe te permiresohen !Do keni shume shpenzime por sidoqofte do qarkullojne shume leke neper duar !

Shigjetari

Hene e re ne shenjen tuaj ju rifreskon mendjen dhe planet Do ndjegeni me optimist dhe energjik !

Bricjapi

Kjo dite do jete pak e mbyllur per ju Do digjeni si zjarr brenda vetes por pa mundur te ngrohni askend !

Ujori

Dite e bukur per miqesi dalje takime dhe jete nate !Mundesisht aventura do behet pjese e juaja !

Peshqit

Per ju kjo periudhe shenon fillimin e ndryshimeve te medha Kujdes duhet treguar ne veprimet e nxituara e ne super optimizem kur te ndryshoni punen !