BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

Keni probleme në çift? Këto shenja horoskopi do ndahen përfundimisht deri më 21 prill, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju

Keni probleme në çift? Këto shenja horoskopi do ndahen

Ka një kthesë interesante në javën nga 15 deri në 21 Prill 2024, ndërsa Dielli kalon në Dem.

Pothuajse të gjitha shenjat do të përjetojnë një ndjenjë shërimi në të gjitha fushat e jetës së tyre. Megjithatë, për disa, rruga që të çon në këtë shërim është gjithashtu ajo që do t’i bëjë ata të shqyrtojnë marrëdhëniet e tyre të dashurisë, duke e ditur se kjo mund të jetë java që ata duhet t’i japin fund. Më poshtë janë shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të ndahen deri më 21 prill.

Demi


Mund të mos ketë qenë ajo që keni dashur fillimisht, por mendoni se kjo është ajo që duhet bërë për të mirën e të gjithëve. Ju nuk e toleroni më trishtimin, prandaj dëshironi një ndryshim. Përfundimi i marrëdhënies në të cilën jeni tani, ju përgatit për diçka më të mirë, ndërkohë që rrit vetëbesimin tuaj. Përqafoni atë “tani ose kurrë” dhe lëvizni drejt respektimit të plotë të asaj që jeni në të vërtetë.

Gaforrja

Sezoni i Dashit ka qenë i vështirë për ju, ndaj do të gëzoheni për nisjen e sezonit të Demit më 20 Prill. E vetmja gjë që doli nga muaji i kaluar ishte kuptueshmëria e qartë se ju dhe personi me të cilin kaloni pjesën më të madhe të kohës nuk duhet të jeni bashkë. Gjatë javës 15 – 21 Prill 2024, kjo do të bëhet shumë e dukshme për ju dhe ndoshta ka të bëjë me praninë e Diellit në Dem që është më pozitive për ju. Tani, ju nuk jeni të lumtur në marrëdhënien tuaj dhe mendoni se nuk ia vlen të përpiqeni ta shpëtoni atë. Në këtë pikë të jetës suaj, nuk jeni i sigurt se dëshironi të luftoni për një person tjetër, veçanërisht për dikë që nuk ju intereson shumë. Pra le të jetë kështu. Lëreni të marrë fund dhe lini vend për një marrëdhënie më të bukur që do të vijë.

Shigjetari


Gjatë kësaj jave do të ndiheni aq të sigurt dhe të aftë për të qenë vetëm, saqë do të kuptoni se personi pranë jush nuk ka asgjë për t’ju ofruar. Ju nuk e njihni veten ndërsa mendoni se as partneri juaj nuk e di se kush jeni në të vërtetë. Ju desh shumë kohë për të mësuar të largoheni nga ajo që ju lëndon dhe ky person nuk po ju ofron më asgjë pozitive. Ndërsa Dielli kalon në Demi, ju ndiheni të lehtë dhe energjik dhe arrini të vendosni paqen tuaj mbi gjithçka tjetër. Vazhdoni të zgjidhni më të mirën tuaj.