BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Lifestyle

Këto shenja të Horoskopit nuk mund ta pranojnë ndarjen

Këto shenja të Horoskopit nuk mund ta pranojnë ndarjen

Ndarjet janë të vështira dhe secili person i trajton ato ndryshe. Qoftë një lidhje e gjatë apo e shkurtër, ka nga ata që do të vazhdojnë të fshehin ndjenjat e tyre dhe nga ata që do ta kenë shumë të vështirë të pranojnë situatën e re. Cilat shenja mund t’i përkasin?

Demi

Si një nga shenjat fikse nuk shkon mirë me ndryshimin. Ata që i përkasin shenjës së Demit do luftojnë shumë për lidhjen e tyre dhe do bëjnë gjithçka deri në fund. Megjithatë, nëse ndarja është zgjidhja, ata do të marrin një vendim, i cili nuk do të ndryshojë. Ata janë kokëfortë dhe nëse thonë se diçka do të bëhet, nuk ndryshon.

Gaforrja

Shumë i vlerësojnë Gaforret me besnikërinë dhe mbrojtjen e tyre. Kur arrijnë pikën e ndarjes, ata mbulohen me guaskën e tyre të fortë për të fshehur dobësinë e tyre. Duhet kohë që ata të besojnë përsëri dikë dhe ata përdorin sulmin si mbrojtje.

Akrepi

Ai mund të jetë i vështirë të tregojë ndjenjat e tij, por një ndarje për një Akrep është një thikë në zemër, veçanërisht nëse ai nuk e ka kërkuar atë. Ai mund të duket i mirë, por në realitet ai do t’i shfaqë ndjenjat e tij të forta në mënyrë të prapambetur apo edhe hakmarrëse. Nëse ai mund të menaxhojë ndjenjat e tij të errëta, ai do të jetë në gjendje të pranojë ndarjen.