BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

Kini kujdes nga këto 3 shenja horoskopi kur ndani diçka me ta, fjalët tuaja do të dalin në treg për shumë lirë

Kini kujdes nga këto 3 shenja horoskopi kur ndani diçka me ta,

Të jemi të sinqertë, të gjithë kënaqen me thashethemet, disa më shpesh e të tjerë më rrallë. Por ka disa shenja që janë më të prirura se të tjerat dhe nuk do të bëjnë përjashtim për miqtë e tyre.

Sado të afërt të jeni me ta, personat e këtyre tre shenjave me siguri po ju flasin pas shpine.

Binjakët

I sunduar nga Mërkuri, planeti i komunikimit, ai nuk ndalet kurrë së komunikuari në asnjë mënyrë, pra edhe thashethemet dhe veçanërisht kënaqet me atë që mëson t’ia përcjellë kujtdo që është në dispozicion.

Pra, nëse i thoni diçka një Binjaku, ata nuk do të përmbahen dhe do të thërrasin menjëherë të dashurin, partneren, mamin, qoftë edhe në një bisedë në grup. Kështu që në rast se dëshironi që një informacion të qarkullojë sa hap e mbyll sytë, mos hezitoni ta ndani me një Binjak.

Nuk mund ta dimë nëse vështirësia e Binjakëve për të mbajtur sekret është qëllimisht, për t’i shkaktuar dëm dikujt apo thjesht për gëzimin e thashethemeve, sido që të jetë, mos u mbështetni tek ata për diçka që nuk do të dëshironit të bënit tituj.

Gaforrja

Shumica e Gaforreve kanë një rreth të vogël miqsh që i mbrojnë me çdo kusht. Nëse i përkisni asaj, ajo është mirë. Përndryshe, nuk do të kurseheni nga thashethemet e saj. Gaforrja është vazhdimisht në kërkim të informacionit rreth tyre – kush po mashtron kë, kush u pushua nga puna, kush po kërkon një punë të re.

Pasi t’i sigurojë ato, është vetëm çështje kohe para se të fillojë t’i nxjerrë ato. Edhe një informacion që nuk është në interesin e tij të përhapet, mund ta bëjë me vlimin e shpirtit, në momentet kur e ka të vështirë të mbajë gojën mbyllur.

Virgjëresha

Ndryshe nga thashethemet e tjera të zodiakut, ai është më i rrezikshëm ndoshta sepse në vend që të ndajë detaje të lehta me ata që e rrethojnë, ai preferon të zbulojë sekretet dhe dramat e tyre më të errëta dhe personale.

Natyrisht, ai nuk do të ngurrojë të jetë kritik, pavarësisht nëse flet për një ndryshim karriere apo një ndarje, pasi vazhdimisht përpiqet të pajtohet me idenë se të gjithë bëjnë gabime ose, nëse nuk janë saktësisht gabime, që të gjithë do të jenë në një moment që nuk i plotëson pritshmëritë e tij. Kur ndihet në këtë mënyrë, ai kërkon me dëshpërim dikë që të ndajë ndjenjat dhe mendimet e tij kritike.