BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

KUJDES! Për këto shenja të Horoskopit parashikohen ditë të vështira

KUJDES! Për këto shenja të Horoskopit parashikohen ditë

Ditët në vijim do të jenë të çuditshme dhe pak të vështira për tre përfaqësues të zodiakut, kryesisht për shkak të sheshit mes Marsit dhe Neptunit. Nga 15/3 katrori i Marsit nga Binjakët me Neptunin tek Peshqit mund të shkaktojë konfuzion, keqkuptime dhe mendime irracionale.

Një ditë më vonë, lidhja e Diellit me Neptunin tek Peshqit na bën tepër të ndjeshëm, ndërsa katrori i Diellit në Peshqit me Marsin tek Binjakët rrit nervozizmin dhe tensionin.

Megjithatë, cilat shenja preken më shumë?

Dashi

Merrni frymë thellë dhe përpiquni të mos e humbni qetësinë tuaj këtë javë. Në fund të fundit, kjo është hera e tretë që sundimtari juaj qiellor, Marsi, përplaset me Neptunin. Krijimi i fërkimit midis shtëpisë së 12-të të sekreteve dhe modeleve të pavetëdijshme, së bashku me shtëpinë e tretë të komunikimit dhe mjedisin tuaj të afërt, dëshpërimi juaj për të marrë informacion specifik mund të çojë në halucinacione. Bëjini vetes një nder dhe pushoni nëse është e mundur, do t’ju duhet.

Gaforrja

Pavarësisht nëse e quani veten një perfeksionist apo jo, Neptuni në katrorin e Marsit ju vë në mendime intensive dhe të ekzagjeruara për sipërmarrjet tuaja dhe madje edhe besimet tuaja. Në fakt, ju mund të jeni duke mbledhur informacion në prapaskenë, por ende nuk e kuptoni ose nuk e kuptoni se çfarë po ndodh. Mund të shfaqen disa informacione që mund të krijojnë ndjenja konfuze për ju dhe të kontribuojnë në një pamje të paqartë të njerëzve dhe situatave që ju interesojnë. Profesionalisht, ju gjithashtu mund të pajtoheni me realitetin e një partneriteti më 16 mars, kur Afërdita vendos në shesh Plutonin. Vini re se të dy këta planetë do të kalojnë nëpër shkallën përfundimtare të shenjave të tyre të ardhshme.

Peshorja

Marsi sundon sektorin tuaj të marrëdhënieve dhe planeti i kuq do të përplaset me Neptunin për herë të tretë dhe të fundit më 16 mars. Nëse luftoni me vendosmërinë dhe dinamizmin, veprime të tilla mund të jenë arsyeja e zhgënjimit tuaj këtë javë. Duke folur për marrëdhëniet, sundimtari juaj qiellor Venusi gjithashtu do të jetë në shesh me Plutonin në shtëpinë tuaj të katërt më 16 mars për herë të fundit përpara se të hyjë në Ujor. Një dinamikë familjare, një traditë ose ndjenja të kaluara mund të vihet në plan të parë.