BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Lifestyle

Kush është në listë? Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që janë të prirura për t’u bërë sipërmarrëse

Kush është në listë? Njihuni me 3 shenjat e horoskopit

Shenjat e horoskopit kanë të mirat dhe të këqijat e tyre. Sot, do të të tregojmë 3 shenjat që kanë super aftësi në biznes dhe janë të prirura për t’u bërë sipërmarrëse.

Akrepi

Shumë aftësi biznesi mund të mësohen me kalimin e kohës, por për Akrepin vjen natyrshëm që të jetë një shenjë pasionante, sidomos e përkushtuar në punë. Akrepi njihet për dëshirën e ethshme për të ecur gjithmonë para, çka e ndihmon shumë në karrierë.
 
Gjithashtu, Akrepi është edhe një shenjë shumë inteligjente dhe ka një dhunti të paparë pr t’u dhënë talenteve të reja një mundësi.
 
Bricjapi

Bricjapi konsiderohet shpesh si një prej shenjave më punëtore të horoskopit, ndaj duke qenë se ka një disiplinë për ta pasur zili, Bricjapi është i përkushtuar 100% për të shkuar larg e më larg. Bricjapi luan një rol të rëndësishëm në biznes, pasi është largpamës, i përqendruar në qëllimet e tij dhe thjesht nuk stepet derisa të arrijë synimet.
 
Ujori

Si një shenjë humaniste, Ujori mundohet shumë që të ndihmojë këdo dhe të ketë një ndikim të madh në jetën e të tjerëve dhe në shoqëri. Ujori e ndërton kompaninë duke mbledhur njerëzit më të talentuar dhe duke nxjerrë më të mirën nga ta. Ujori bën gjithnjë më të mirën, edhe kur të tjerët nuk janë duke e parë.