BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Lifestyle

"Kushtojini vëmendje këtyre dy ditëve në dashuri"... njihuni me parashikimin e horoskopit për sot

"Kushtojini vëmendje këtyre dy ditëve në

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të premten në dashuri do të ishte më mirë të mos kapeni nga ankthi dhe t'i bëni gjërat me qetësinë dhe racionalitetin maksimal. Në frontin e punës, Jupiteri dhe Marsi janë aleatë, ndaj mos u shqetësoni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten kushtojini vëmendje këtyre dy ditëve në dashuri sepse nuk do të mungojnë polemikat. Ndryshimet po vijnë në punë por do të jenë pozitive dhe do jenë të sukseshme të gjitha punët.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të premten hëna është përballë dhe krijon disa shqetësime në marrëdhëniet në çift. Lajme interesante do të vijnë në punë nga mesi i muajit. Mund të jetë koha për të parë përreth dhe për të kërkuar mundësi të reja karriere.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të premten në dashuri është një moment verifikimi i ndjenjave dhe stabiliteti i marrëdhënies. Në punë keni pak përpjekje për të bërë por do arrini të përfundoni gjithçka. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten këtë ditë të shtatorit gjithçka po ecën me notë në dashuri dhe në punë shpërblimi juaj është afër. Së shpejti do të keni të gjithë kënaqësinë që meritoni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të premten në dashuri parajsa është në anën tuaj, kështu që nëse jeni beqar do të keni mundësinë të takoni dikë të veçantë. Në punë duhet të bëni zgjedhje. Nuk mund të vazhdosh kështu, pa synim dhe pa objektiv.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të premten nëse jeni ende beqare, kjo ndodh sepse e keni humbur pak besimin tek njerëzit e tjerë. Në punë po kërkoni stabilitet, por tani për tani duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe të mësoni të menaxhoni pasigurinë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten, nëse ka dyshime në dashuri duhet të përpiqeni t’i sqaroni menjëherë. Në punë mund t'ju kërkojnë të merrni pjesë në projekte të reja, por tani për tani është më mirë t'i përmbaheni atyre pak "telasheve" që keni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të premten në dashuri duhet të përpiqeni të keni një vizion më pozitiv për të ardhmen. Mirë në punë për të gjithë ata që punojnë me publikun dhe më gjërë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Kjo e premte në dashuri ka shumë paqartësi por problemet duhen kapërcyer dhe të mos lihen aty. Në punë nuk mungojnë lajmet, sidomos për ata që duan të bëjnë gjëra.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten kjo ditë ofron emocione të bukura falë diellit dhe hënës në krahun tuaj. Në punë është mirë të mos emocionoheni shumë nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç dëshironi, duhet durim.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të premten me hënën në favor dhe gjithashtu Venusin të shtunën, emocionet do të jenë të larta ndaj, përfitoni nga ky qiell. Në punë dëshironi një ndryshim por do ju duhet të përballeni me realitetin.