BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Mbajini shënim këto data të muajit prill, parashikohen si ditë të rrezikshme

Mbajini shënim këto data të muajit prill, parashikohen si

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me kwto ditw:

Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri më 25 prill 2024, planeti i komunikimit, inteligjencës dhe informacionit do të jetë në gjendje retrogradë. Në atë kohë mund të shfaqen probleme me kujtesën, probleme në procesin e punës, në dashuri dhe komunikim në përgjithësi. Është e rëndësishme t’u kushtoni vëmendje detajeve.

Venera në lidhje me Neptunin. Në këtë ditë, shumica e njerëzve do të privohen nga dëshira për diplomaci dhe kompromis. Me një probabilitet të lartë, 3 Prilli do të jetë një ditë shumë e pafavorshme për komunikim dhe njohje të reja.

Afërdita kalon në shenjën e Dashit. Shtëpia e parë është përgjegjëse për emocionet, pamjen, shëndetin. Në këtë datë, Venera do të kalojë në shtëpinë e parë të horoskopit, gjë që do të shkaktojë një valë të papritur energjie negative. Do të ndikojë shumë në marrëdhënien tonë me veten. Qëndrimi juaj ndaj vetes nuk do të pasqyrojë thelbin e vërtetë dhe kjo është e vërtetë edhe për javët e ardhshme.

Eklipsi total diellor tek Dashi. Dita më e rrezikshme dhe e paparashikueshme e muajit. Një eklips total diellor është gjithmonë i keq, veçanërisht në shenjën e Dashit. Kjo tregon se probabiliteti i problemeve spontane dhe të papritura do të rritet deri në kufi. Në këtë ditë, jini shumë të kujdesshëm në gjithçka. Mos besoni gjithçka që shihni dhe mos u mbështesni në intuitë.

Marsi në lidhje me Saturnin. Në këtë ditë, vullneti ynë do të shpërthejë. Njerëzit do të bëhen të dëshpëruar, të dobët, të mërzitshëm dhe do të humbasin motivimin. Dëshira për të luftuar për lumturinë tuaj mund të zhduket papritmas. Në një ditë të tillë është shumë e lehtë të humbasësh atë që ke ndërtuar prej muajsh apo edhe vitesh.

Dielli në lidhje me Mërkurin. Krijimi i marrëdhënieve të reja në këtë ditë definitivisht nuk do të çojë në asgjë të mirë. Mërkuri në kundërshtim me Diellin nuk do ju lejojë të pranoni kritikat. Njerëzit do të ndalojnë së kuptuari njëri-tjetrin. Kjo është dita e debateve, e negativitetit.

Mërkuri në lidhje me Venerën. Nevoja për komunikim mund të bie ndjeshëm. Relaksohuni dhe prisni që dita të përfundojë.

Marsi kalon në shenjën e Dashit. Marsi ndihet si në shtëpinë e Dashit dhe për këtë arsye fuqia e tij rritet. Por ana hije e Marsit tek Dashi është tendenca për të qenë të padurueshëm, arrogant, impulsiv, të pamatur dhe egoist. Shmangni konfliktet në këtë ditë.