BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Lifestyle

“Mund të jenë shumë pjellorë”/ Meri Shehu paralajmëron: Datat 20 dhe 21 tetor të vështira për Gaforren

“Mund të jenë shumë pjellorë”/ Meri Shehu

“Gaforret kanë një muaj spektakolar”, kështu u shpreh sot Meri Shehu teksa ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku bëri parashikimin e të gjitha shenjave për muajin tetor.

Sipas astrologes së njohur, Gaforret mund të kenë fat edhe në dashuri, e madje mund të jenë edhe shumë pjellorë. Por Shehu paralajmëroi Gaforret për datat 20 dhe 21 tetor se do jenë të vështira.

“Gaforret kanë një muaj spektakolar përsa i përket karrierës, vendit, pozicioneve, punës, ndryshimit të shtëpisë, ndryshimit të ambienteve, rinovimit të marrëdhënieve familjare por edhe konflikteve që mund kenë. Lufta për pushtet, emancipim, për zotërim, për shumë gjëra, bëhet shumë fortë për Gaforret këtë muaj. Madje unë do thosha që Gaforret do të duan të vënë ekuilibra, nuk do t’i vënë dot ekuilibrat, atje ku nuk do t’i vënë dot, do të përdorin çdo mënyrë të tyre që dinë për të arritur qëllimet e vet.

Por rreth datës 20-21 tetor nuk kemi ndonjë gjë fantastike përsa i përket këtyre përballjeve me karrierën. Kemi edhe Diellin në fund të Peshores në kundërshtim me Plutonin dhe Mërkuri që është në fund të Peshores në kundërshtim me Plutonin. E këtu bëhet një shndërrim, një metamorfozë e madhe në lidhje me karrierën dhe bashkëpunimet përsa i përket Gaforreve, por edhe marrëdhënieve në çift.

Kemi një lajm të mirë për Gaforren që futet mes datës 13, Marsi në Akrep dhe shumë Gaforre mund të kenë fat në dashuri. Mund të marrin një zhvillim të shpejtë, të vrullshëm, madje mund të jenë edhe shumë pjellorë”, tha Meri Shehu.