BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Lifestyle

Mund të përballeni me sfida, kujdesuni të mos flisni shumë për vetën, horoskopi për ditën e sotme

Mund të përballeni me sfida, kujdesuni të mos flisni shumë

Dashi

Shmangni çdo ndjenjë izolimi dhe vetmie duke u zhytur në lidhjet familjare. Një takim i rastësishëm romantik mund të jetë në horizont. Mos refuzoni çdo mundësi që iu del në aspektin profesional, pasi mund të pendoheni më pas.

Demi

Është thelbësore të tregohet kujdes në lidhje me çështjet financiare, pasi mungesa e vigjilencës mund të rezultojë në vështirësi të paparashikuara në të ardhmen. Sa i përket marrëdhënieve personale, këshillohet që të tregoni durim. Për më tepër, ndërveprimet me partnerin tuaj duhet të trajtohen me takt, pasi ai mund të jetë duke përjetuar një gjendje emocionale të turbullt.

Binjakët

Do të ndiheni në gjendje mjaft të mirë shëndetësore. Vendoseni familjen në krye të prioriteteve tuaja. Partneri/partnerja juaj mund t’ju bëjë një surprizë mjaft të këndshme sot. Pas një periudhe sfiduese në aspektin profesional, sot do të jetë një ditë mjaft e mbarë.

Gaforrja

Me kalimin e ditës, mund ta gjeni veten përballë sfidave të reja në punë. Për të shmangur stresin e panevojshëm, është e rëndësishme t’u qaseni këtyre situatave me takt dhe diplomaci. Stabiliteti juaj financiar do të ruhet dhe çdo shqetësim i mëparshëm lidhur me këtë do të zgjidhet.

Luani

Sot, kënaquni me euforinë e triumfeve të fundit dhe gjeni kohë për të ndarë gëzimin tuaj me miqtë. Stabiliteti juaj financiar do të përforcohet ndërsa tregoheni të përmbajtur me shpenzimet. Nuk përjashtohet mundësia e momenti mjaft romantic me partnerin/partneren tuaj.

Virgjëresha

Është e rëndësishme të tregoheni të kujdesshëm kur merrni vendime të rëndësishme financiare dhe të mbani të fshehta informacione konfidenciale. Çdo pakënaqësi e vazhdueshme brenda marrëdhënieve tuaja ka gjasa të zhduket përballë gëzimit dhe pozitivitetit. Duke dëgjuar këshillat e të tjerëve, do të mund të shfrytëzoni mundësitë që ju janë paraqitur sot.

Peshorja

Mund të përjetoni një ndjenjë gëzimi dhe kënaqësie nga një kompliment që do t’ju bëjë një miku juaj. Është e rëndësishme të ushtrosh diplomaci në të gjitha ndërveprimet, veçanërisht në lidhje me marrëveshjet e mëdha financiare. Për sa i përket jetës suaj personale, nënat e ardhshme do të trajtohen me kujdes të veçantë duke mos përjashtuar atmosferën romantike.

Akrepi

Është e rëndësishme të ruani komunikim të hapur dhe të kaloni kohë cilësore me partnerin tuaj për të forcuar marrëdhënien. Mund të përjetoni stabilitet financiar dhe duhet të jeni të durueshëm me ata rreth jush që mund të mos kenë të njëjtin nivel përvoje ose njohurish. Fuqitë tuaja të mprehta të vëzhgimit do t’ju ndihmojnë të qëndroni përpara të tjerëve.

Shigjetari

Është e rëndësishme të mbani një këndvështrim pozitiv dhe të mos lejoni që mendimet negative t’ju pushtojnë. Është gjithashtu e rëndësishme të merren parasysh pasojat e mundshme të huadhënies së parave për një anëtar të familjes dhe të siguroheni që nuk do të dëmtojë gjendjen tuaj financiare. Bëni kujdes të ruani një ekuilibër mes punës dhe jetës personale dhe të komunikoni në mënyrë efektive me partnerin tuaj për të shmangur çdo keqkuptim.
Bricjapi
Është e rëndësishme t’i jepni përparësi shëndetit dhe mirëqenies tuaj në mënyrë që të keni sukses në jetën tuaj profesionale. Merrni parasysh të bëni çdo ndryshim të nevojshëm në karrierë. Mund të përballeni me sfidë jetën martesore.

Ujori

Mund të shfaqen mundësi për të bërë plane të reja, ndaj jini të hapur ndaj mundësive që ju dalin para. Mos harroni se veprimet tuaja kanë pasoja dhe se ju do të korrni atë që mbillni. Jini vigjilentë në punë, pasi dikush mund të përpiqet të përfitojë prej jush.

Peshqit

Sot është një ditë e veçantë për nënat e ardhshme të kësaj shenje të horoskopit. Jini të kujdesshëm kur merrni vendime të mëdha financiare dhe mos tregoni të dhënat personale. Një kompliment nga një mik mund të sjellë lumturi.