BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Mundësi pune për Akrepin, udhëtim për Shigjetarin, Meri ka lajme për të gjitha shenjat e horoskopit

Mundësi pune për Akrepin, udhëtim për Shigjetarin, Meri ka

Dashi
Sot fillon perballja me nje deshire te madhe per tu ndjere te plotesuar ne dashuri!

Demi
Nje ceshtje familjare nuk do hapet per mire ne diten e sotme! Kujdes ne debatet qe mund te beni!

Binjaket
Nje lajm i mire mund te merret me sysh nese nuk e mbani per vete!

Gaforrja
Nje ceshtje ekonomike sot do komplikohet me shume se duhet duke ju nervozuar!

Luani
Nje ndricim i cili do zgjasi disa dite duhet shfrytezuar nga ju per te pare me mire mundesite qe ju jepen!

Virgjeresha
Keni nje te fshehte shpirterore apo nje vuajtje e cila po nuk u perkthye ne diskutim ju bene te ndjeheni vetem!

Peshorja
Sot do duan t'ju ndryshojne drejtimin ne jete me nje prezantim te ri dhe joshes ne jeten personale!

Akrepi
Ju pret nje reklame e madhe dhe nje mundesi pune ku do viheni ne qender te vemendjes!

Shigjetari
Nje udhetim jashte vendit ju ngroh zemren pasi ju sjel nje fryme erotike dhe aventure! Kujdes nje ceshtje ligjore!

Bricjapi
Do bllokoheni disi shpirterisht dhe ekonomikisht ne medyshjen qe keni per tu hapur me te tjeret!

Ujori
Perball jush del nje mundesi e re per nje bashkepunim te rendesishem apo per nje martese!

Peshqit
Do keni nje perballje ligjore per nje ceshtje ekonomike apo trashegimie! Kujdes shendetin!