BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Lifestyle

Një moment i mirë për të marrë disa vendime dhe që ti shikoni gjërat me siguri, ja çfarë parashikojnë yjet për ju ditën e sotme

Një moment i mirë për të marrë disa vendime dhe që

Dashi

Do e përballoni këtë ditë me shumë qetësi, sidomos nëse në dashuri po mundoheni të rindizni pasionin. Rigjetja e ekuilibrit do të jetë shumë e lehtë, por vetëm nëse do dini të limitoni disa tensione. Në vendin e punës parashikohen konflikte të vogla.

Demi

Kjo është një periudhë mjaft aktive, ku do të jeni gjithmonë gati për të jetuar aventura të reja. Kjo gjë do ju lejojë që të bëni njohje të reja dhe të nxirrni përfitime në vendin e punës prej tyre. Favorizohen bashkëpunimet e reja.

Binjakët

Parashikohet një ditë të cilën duhet ta përballoni me qetësinë e duhur, pasi së fundmi jeni lodhur shumë dhe rrezikoni që tensionet ti përcillni në familje ose te partneri/ja. Ky është një moment mjaft i favorshëm për të mbyllur disa marrëveshje.

Gaforrja

Duhet ti shfaqni hapur ndjenjat tuaja, për shkak se së fundmi i keni lënë mënjanë prej punës dhe për këtë arsye partneri/ja mund t’iu duket disi i tërhequr dhe i largët. Këshillohet që të jeni më të ngrohtë dhe romantik.

Luani

Do të keni një dyluftim të brendshëm i cili do ju bëjë më nervoz dhe të tensionuar se zakonisht. Këshillohet që ti kushtoni më shumë kujdes mënyrës tuaj të të shprehurit, sidomos ndaj personave që ju duan. Do të merrni përgjigje të mira në vendin e punës.

Virgjëresha

Kjo e enjte do ju gjejë të dembelosur dhe pa vullnet për të bërë gjërat që iu janë ngarkuar. Me ardhjen e verës ndjeni nevojën për të pushuar dhe për t’u shkëputur totalisht nga tensionet dhe konfliktet në vendin e punës. Duhet të jeni të fokusuar në projektet më urgjente si dhe organizoni një udhëtim të vogël romantik.

Peshorja

Mundohuni që të mos i tërhiqni problemet tuaja personale në vendin e punës. Kjo për shkak se është shumë e rëndësishme që të përqendroheni në realizimin e një marrëveshje vendimtare që ka të bëjë me një projekt të rëndësishëm.

Akrepi

Parashikohet një ditë e cila do sjellë konfirmime të rëndësishme në vendin e punës, por edhe në dashuri. Ky është një moment i rëndësishëm për të rigjetur sigurinë dhe stabilitetin emocional. Këshillohet që të jeni më spontan dhe të drejtpërdrejtë.

Shigjetari

Ka disa dyshime të cilat iu mundojnë, sidomos në dashuri. Po pendoheni për një zgjedhje që keni bërë nxitimthi, por mos u dekurajoni, ky është një moment mjaft i mirë për të rregulluar gjithçka. Në vendin e punës, nuk do të shfaqni kapacitetin tuaj maksimal.

Bricjapi

Mos u lodhni shumë, për shkak se kur jeni të lodhur prireni të merrni vendime pa u menduar thellë. Komplikime të vogla mund të marrin shumë kohë nga e juaja, të cilën e kishit planifikuar ta kalonit me familjen.

Ujori

Mos u përfshini në nisma shumë të rrezikshme për gjendjen tuaj ekonomike. Kjo për shkak se edhe hutimet më të vogla mund të rezultojnë fatale, për të gjitha sforcimet që keni bërë deri tani. Në dashuri, duhet të jeni të parët që të kërkoni një ballafaqim me partnerin/en.

Peshqit

Do të keni mundësi të shumta për të riparë disa propozime që keni marrë së fundmi. Për rrjedhojë do të bëni disa ndryshime të rëndësishme për karrierën tuaj profesionale. Në dashuri do të jeni mjaft energjik dhe të gjallë. Ky është një moment shumë i mirë për të nisur planet për udhëtime apo bashkëjetesë.