BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Lifestyle

Hidhini një sy! Njihuni me shenjat më me fat dhe më pafat të javës 11-17 shkurt 2024

Hidhini një sy!  Njihuni me shenjat më me fat dhe më pafat

Le të shohim se cilat do të jenë shenjat me fat dhe pafat të javës, në varësi të dhjetë ditëve që i përkasin:

ME FAT

Fati është… i rëndësishëm këtë javë, pasi të gjitha shenjat e dhjetëditëshit të dytë mund të bëjnë çfarë të duan, pa “rënë” në halle dhe probleme. Në fakt duket se i ndihmon jo pak guximtarët, në datën 13, që në rastin konkret janë Dashi, Luanët, Shigjetari, Virgjëreshat dhe Peshqit, ndaj do të ishte mirë që ata të ndërmarrin iniciativa dhe rreziqe, pasi do të përfitojnë. . Në datën 15, Demi dhe Bricjapi, Dashi dhe Peshorja , të lindur nga 29 deri në 30 Prill, 31 Dhjetor deri më 1 Janar, 30 deri më 31 Mars dhe 2 deri më 3 Tetor, përkatësisht, kanë të gjitha avantazhet e Jupiterit, të cilat do t’u ofrojnë atyre mundësi për t’u përmirësuar jetën e tyre personale, dashurinë dhe financiare.


PA FAT

Luanët, Demi dhe Akrepat e dhjetëditëshit të parë, me ardhjen e Marsit te Ujori, është logjike të jeni vigjilentë, pasi ka shumë të ngjarë që tensionet të arrijnë pikën e thyerjes me partnerët apo njerëzit në fushën tuaj profesionale. Në datën 14, konkurrentët dhe armiqtë do të dalin në skenë dhe ju do të detyroheni të “merrni armët” ose të shkëputeni plotësisht, veçanërisht ata prej jush që keni lindur në ditën e parë të shenjës suaj. Në datën 17 të muajit (edhe pse mund të keni ngjarje një ditë më parë), përsëri Ujorët, Luanët, Demi dhe Akrepi , të lindur në fund të dhjetëditëshit të dytë ose fillim të dhjetëditëshit të tretë, do t’ju duhet të përballeni me agresion të panevojshëm, trazira, anulime dhe surpriza që do t’ju prishin humorin.