BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit 25 mars, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit 25 mars, ja çfarë kanë rezervuar yjet

Dashi
Sot e keni të vështirë të përballeni me njerëz që keni përreth. Bashkëpunëtorët kanë një sens që po e bën të vështirë për ju komunikimin efektiv me këdo. Është më mirë ta parashtroni çdo çështje të rëndësishme në një ditë tjetër.

Demi
Niveli juaj i produktivitetit në punë është jashtëzakonisht i lartë sot, ndaj përfitoni nga kjo kohë. Sa më shumë të arrini, aq më shumë do të frymëzoheni për të arritur qëllime shtesë. Ky cikël pozitiv në rritje do të çojë në sukses të madh në fund të ditës.

Binjaket
Puna juaj duket si punë e mundimshme sot – edhe më shumë se zakonisht. Do të ndiheni të lidhur me zinxhirë. Mos jini shumë të nxituar dhe papritmas të vendosni të hiqni dorë. Kjo është vetëm një fazë kalimtare që do të përfundojë së shpejti.

Gaforrja
Mos u bëni shumë kritik ndaj punës së dikujt tjetër sot. Ndjenjat e këtij personi janë më të rëndësishme nga sa mund të kuptoni fillimisht. Një kritikë shumë e ashpër mund të sjellë shumë zhgënjim tek ai person. Jini pozitiv ndaj të tjerëve.

Luani
Bëjuni të tjerëve ashtu siç do të dëshironit që ata t’ju bëjnë juve edhe në punën tuaj – veçanërisht sot. Kini kujdes që të mos tregoheni shumë negativ ndaj të tjerëve. Do të komunikoni diçka për të cilën do të pendoheni nëse nuk jeni të kujdesshëm me fjalët tuaja sot.

Virgjeresha
Kjo është një pikë kulmore e javës suaj sot në lidhje me karrierën tuaj. Marrëdhëniet me të tjerët po shkojnë mirë dhe mund të krijoni një lidhje të rëndësishme me shefin tuaj sot, e cila do t’ju hapë derën e mundësive të avancimit në të ardhmen.
Peshorja
Pritshmëritë tuaja agresive mund t’ju çojnë në telashe me bashkëpunëtorët, madje edhe me punëdhënësin, ndaj bëni kujdes. Aspekti sentimental parashikohet të jetë në formë pozitive këtë ditë.

Akrepi
Natyra juaj e mirë dhe qasja e ndershme do t’ju fitojnë pikë të mëdha në punë sot. Sigurohuni që të jeni tepër të sjellshëm kur komunikoni me të tjerët. Një qëndrim pozitiv – më shumë se njohuritë ose aftësitë – do të jetë ajo që do t’ju japë hapin për të cilin shpresoni në karrierën tuaj.

Shigjetari
Përpjekja për të bindur njerëzit për idetë tuaja do të dështojë sot nëse nuk keni ndjenja dhe pasion pas fjalëve tuaja. Të tjerët do të jenë në gjendje të shohin drejt një ideje të dobët që nuk ka mbështetje të fortë. Jini të përgatitur përpara se t’ia paraqisni idetë tuaja të tjerëve.

Bricjapi
Situata ka ndryshuar dhe papritmas ju jeni në gjendje shumë të mirë me shefin tuaj dhe njerëzit përreth jush. Ngjarjet që lidhen me punën do ju ecin pa probleme dhe vetëbesimi juaj i përgjithshëm do të jetë më i fortë se zakonisht. Kërkoni favore tani – mos prisni.

Ujori
Ju mund të jeni më energjik se sa zakonisht. Është dita e përsosur për t’u zënë me detyra, projekte dhe punët e shtëpisë. Do të kaloni shumë gjëra në një kohë të shkurtër dhe do t’i shijoni ato. Nëse i shtyni gjërat, do të humbisni mbështetjen aktuale kozmike.

Peshqit
Besnikëria ndaj punës suaj është një pjesë kyçe e suksesit tuaj – veçanërisht sot. Demonstrojeni këtë besnikëri duke shkuar një hap përtej asaj që pritet prej jush. Nëse nuk ndjeni dëshirën për t’iu përkushtuar kësaj shkalle në punën tuaj aktuale, atëherë gjeni një punë të re.