BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi
Sjellja e ekuilibrit në çdo situatë do të jetë më e lehtë të thuhet sesa të bëhet. Ju mund të zbuloni se mënyra më e mirë për të krijuar harmoni me njerëzit me të cilët punoni është t’i çoni gjërat në ekstreme. Vetëm duke kuptuar të dy skajet e spektrit do të arrini një ekuilibër.

Demi
Sytë tuaj do të jenë më hipnotikë se zakonisht. Njerëzit që vijnë në kontakt me shikimin tuaj, qoftë edhe virtualisht, do të magjepsen. Fuqia juaj mbi të tjerët është më e madhe se sa mendoni. Përdoreni atë me mençuri.

Binjaket
Nëse është e mundur, kjo është një ditë e shkëlqyer për një mbledhje të vogël, pasi do të keni mundësinë të ftoni njerëz të rinj dhe shumë të ndryshëm në rrethin tuaj të miqve. Duke inkurajuar miqësi të reja, ju gjithashtu mund të tërhiqni një person që është më shumë në gjatësinë e valës tuaj sesa shumë takime kanë qenë për disa kohë.

Gaforrja
Ju jeni në gjendje të shihni aspektet sipërfaqësore të çdo situate në mënyrë që të arrini në thelbin e çështjes. Kjo aftësi do të jetë jashtëzakonisht e fortë – dhe jashtëzakonisht e vlefshme në një kohë si kjo. Mos kini frikë të hetoni më thellë se zakonisht.

Luani
Mundohuni të mos hyni në një garë “kush di më shumë” me dikë sot. Ajo që mund të fillojë si një shaka miqësore mund të bëhet e shëmtuar shumë shpejt. Është më mirë të mos filloni asgjë. Nuk ka kuptim të përfshiheni në diçka pa asnjë rëndësi për ju.

Virgjeresha
Kjo është një kohë për ju për të ndjekur projektet që janë në ajër. Ju keni një përpjekje të jashtëzakonshme për të përfunduar çdo gjë që keni në pjatën tuaj, kështu që vazhdoni në këtë trajektore pozitive. Me siguri do të godisni objektivin që po synoni.

Peshorja
Ndjenja e lehtë e dy ditëve të fundit bëhet e thartë dhe befas ju ndiheni sikur jeni në prag të një shpërthimi total midis jush dhe njerëzve me të cilët punoni. Njerëzit po i marrin gjërat më vështirë se zakonisht. Përdorni kujdes në aspektin profesional.

Akrepi
Presioni është rritur dhe tani nuk mund të përmbaheni më. Kjo ndihet si dita kur një konfrontim i madh do të çojë në një ndryshim në dinamikën e punës suaj. Besoni se ky ndryshim do të jetë për më të mirën tuaj. Jini të përgatitur për çdo gjë që vjen.

Shigjetari
Shqyrtimi i sipërfaqes së shumë çështjeve nuk do të jetë i mjaftueshëm. Njerëzit duan një analizë të plotë. Ata duan një hetim të mirë të situatës në fjalë. Çdo raport që jepni – qoftë me gojë apo me shkrim, duhet të përmbajë shumë detaje. Kushtojini vëmendje punës.

Bricjapi
Puna investigative që do të bëni do të shpërblehet shumë. Do të zbuloni pjesën e humbur të enigmës që keni shpresuar të gjeni. Tani gjithçka po shkon në vendin e duhur ashtu siç duhet të jetë. Ju jeni në vendin e duhur në kohën e duhur.

Ujori
Kundërshtimi me të cilin përballeni do të jetë më i ashpër nga sa mendoni. Metodat tuaja të zakonshme për të fituar dikë ose për të bindur dikë që keni të drejtë nuk do të funksionojnë aq lehtë sa bëjnë zakonisht. .

Peshqit
Një lojtar kyç në punë do të përballet me ju në një mënyrë që nuk e keni parashikuar kurrë. Besnikëria e këtij personi ndaj jush shkon shumë më thellë nga sa mendoni. Dijeni se mund të mbështeteni te njerëzit kyç sot për të kapur çdo vonesë që mund të keni.