BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi
Merrni iniciativën sot. Nëse nuk merrni një qëndrim më përfundimtar, dikush do të shkelë mbi ju. Kjo nuk është koha për t’u tkurrur në sfond dhe për të lënë dikë tjetër të marrë të gjitha vendimet tuaja për ju. Jini të fortë dhe vendimtar.Demi
Aspekti juaj kokëfortë do të dalë sot në fuqi të plotë. Sigurohuni që të jeni të vetëdijshëm për këtë, në mënyrë që ta zbutni kur është e përshtatshme për ju që ta bëni këtë. Në përgjithësi, një qasje e fortë do t’ju vendosë në favor të njerëzve përreth jush.

Binjaket
Mendja juaj po hapet për një ide të re sot, ndaj lëreni të lirë. Inkurajoni imagjinatën tuaj për të eksploruar mundësitë pa zërat e vegjël bezdisëse që thonë se “duhet” ta bëni këtë ose “nuk duhet” ta bëni atë. Jini agresivë dhe mendoni përtej sferave normale.

Gaforrja
Mos kini frikë të merrni një rrugë të shkurtër sot. Një qasje e ngadaltë dhe e qëndrueshme mund t’ju lërë në fund të garës sot. Ndiq ritmin dhe kërko mënyra të reja për të ecur përpara. Efikasiteti juaj i përgjithshëm ka potencialin të rritet në mënyrë dramatike.

Luani
Një cikël i ri i mrekullueshëm fati i mirë fillon për ju sot. Për tre javët e ardhshme, mbani një sy të mprehtë për mundësitë në botën e karrierës. Nëse jeni në një punë me të cilën jeni të pakënaqur, kjo është koha për të kërkuar dhe gjetur një të re.

Virgjeresha
Do të duhet të përballeni me disa konflikte të brendshme dhe të jashtme. Shpesh ju jeni aq të lumtur që jeni të humbur në ëndrrat tuaja, saqë nuk përqendroheni vërtet në atë që po ndodh në botën reale. Por sot këmbanat e alarmit që lidhen me punën ose financat ju zgjojnë në mënyrë të vrazhdë.

Peshorja
Ju mund të keni ndryshuar gjërat nga jashtë, por nuk keni ndryshuar atë që jeni në të vërtetë. Rezistojini tundimit për të fshirë gjithçka për të filluar nga e para. Nëse do ta bënit, pas disa muajsh do të ktheheshit aty ku keni filluar. Mendoni për një qasje më të mirë.

Akrepi
Dikush do të përpiqet t’ju drejtojë në një skemë të re sot. Reagimi juaj i parë do të jetë të rebeloheni kundër tij dhe të këmbëngulni se një qasje më e vjetër është më e mira. Kini kujdes që të mos hidheni shumë shpejt në këtë përfundim. Konsideroni diçka të re dhe do të shpërbleheni.

Shigjetari
Bashkohuni me njerëz që kanë një pikëpamje të ngjashme me tuajën. Të punojnë së bashku. Përpjekja juaj e kombinuar do të jetë shumë më e madhe se shuma e të gjitha përpjekjeve tuaja individuale të bashkuara. Do të jeni në gjendje të merrni disa ide të reja të shkëlqyera.

Bricjapi
Fryma juaj rebele do t’ju pushtojë sot. Do të ndjeni një nevojë të jashtëzakonshme për liri shumë më të madhe në vendin tuaj të punës. Merrni hapa drejt arritjes së kësaj në vend që të rrini duarkryq, të mos bëni asgjë dhe të prisni që ajo të ndodhë automatikisht.

Ujori
Marrëdhëniet me të tjerët do jenë të tensionuara sot për ju. Do të duket sikur të gjithë po përpiqen t’ju shmangin. Kjo nuk është çështja. E vërteta është se njerëzit e tjerë thjesht duhet të distancohen në mënyrë që të zgjidhin kaosin që ka me bollëk.

Peshqit
Kjo nuk është koha për t’u përshtatur me energjinë që ju rrethon. Sot është një ditë në të cilën do të jeni shumë më të suksesshëm kur të dilni nga turma dhe t’u tregoni të tjerëve se keni një dhuratë unike për të ndarë. Bëhuni vetvetja juaj e egër.