BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi

Përballë çdo vështirësie që hasni, shfaqni guxim dhe forcë. Mbajtja e një qëndrimi optimist dhe pozitiv do t’i hapë rrugën suksesit tuaj. Duke përdorur hijeshinë dhe inteligjencën tuaj, mund ta keni më të lehtë të ndikoni tek të tjerët dhe të arrini rrugën tuaj.


Demi

Do të keni mundësinë të përmirësoni mirëqenien tuaj përmes aktiviteteve që promovojnë shëndet të mirë. Përdorimi i aftësive tuaja krijuese me mençuri do të sjellë shpërblime të konsiderueshme. Jeta juaj e dashurisë do të lulëzojë, duke e bërë ditën e sotme vërtet të jashtëzakonshme.

Binjakët

Do të ndiheni më mirë nga ana shëndetësore se ditët e fundit. Në fillim të ditës, ekziston mundësia që të hasni një pengesë financiare. Çrregullimet emocionale mund të përbëjnë një sfidë për ju.

Gaforrja

Ekziston mundësia e një mosmarrëveshjeje me partnerin për çështje financiare. Sidoqoftë, do të mbështeteni në qetësinë dhe aftësitë tuaja të arsyetimit për të adresuar dhe zgjidhur situatën. Merrni pjesë në punët e mbetura në pritje të shtëpisë që mund të kërkojnë vëmendjen tuaj.

Luani

Individët e shenjës suaj të zodiakut me interesa biznesi jashtë vendit mund të kenë përfitime financiare. Jini të kujdesshëm, pasi disa të afërm mund të përpiqen të përfitojnë nga bujaria juaj. Sot do të ringjallni një miqësi të vjetër duke kujtuar momente të bukura.

Virgjëresha

Gjatë kësaj dite rekomandohet të niseni në një udhëtim për të çliruar veten nga zakonet e varësisë. Miqtë do të ofrojnë mbështetjen e tyre kur ta gjeni veten në nevojë. Marrëdhënia juaj e dashurisë do të marrë një kthesë të këndshme sot dhe do të përjetoni ndjesinë e të qenit i dashuruar.

Peshorja

Një udhëtim i papritur ka gjasa të jetë i lodhshëm. Situata juaj financiare do jetë e qëndrueshme dhe mund të merrni një dhuratë nga një i moshuar. Ndarja e problemeve tuaja me anëtarët e familjes do t’ju ndihmojë të lehtësoni barrën.

Akrepi

Filloni ditën tuaj me pak stërvitje. Është koha që ju të filloni të ndiheni mirë me veten tuaj. Mos investoni në sipërmarrje të përbashkëta dhe skema të dyshimta financiare. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të këndshëm sot.

Shigjetari

Është thelbësore të ruani kontrollin, nëse partneri juaj nuk do të jetë në humor të mirë sot. Jini të durueshëm dhe mirëkuptues për të krijuar një atmosferë harmonike në marrëdhënien tuaj. Duke marrë pak kohë për veten tuaj dhe duke u angazhuar në aktivitetet që doni do të jetë produktive dhe përmbushëse për ju. Kjo do të sjellë një ndjenjë pozitiviteti dhe kënaqësie në jetën tuaj.

Bricjapi

Shmangni përfshirjen në debate të panevojshme me të tjerët, pasi kjo vetëm do t’ju reduktojë energjinë dhe nuk do të sjellë përfitime. Situata juaj financiare ka gjasa të forcohet dhe nëse i keni dhënë para hua dikujt, sot mund t’ua kthejnë.

Ujori

Tregoni mirëkuptim dhe dhembshuri ndaj partnerit ose një personi tjetër të rëndësishëm në jetën tuaj. Jeta juaj e dashurisë do të jetë e mbushur me emocione sot. Mund të merrni një vendim i rëndësishëm në lidhje me familjen tuaj dhe ky është momenti i duhur për ta bërë këtë.

Peshqit

Do ta keni të nevojshme të trajtoni një shqetësim që po ju rëndon në mendje. Gjatë kësaj dite, me ndihmën e një shoku të besuar, disa individë të përfshirë në sipërmarrje biznesi ka gjasa të përjetojnë përfitime financiare. Këto përfitime monetare kanë potencialin për të lehtësuar shumë nga shqetësimet tuaja. Nëse ndjeni se partneri juaj po ju bën kërkesa të tepruara, është e rëndësishme të refuzoni me elegancë kërkesat e tij.