BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi

Aktivitetet në natyrë do të jenë të lodhshme dhe stresuese sot. Një udhëtim i ndërmarrë për perspektiva të reja pune, do të japë rezultate pozitive. Sot do të planifikoni të riorganizoni shtëpinë tuaj, por mund të mos gjeni kohë për ta bërë këtë. Një i huaj mund të shkaktojë grindje mes jush dhe partnerit tuaj.

Demi

Do të jeni plot shpresë dhe aspirata. Personaliteti juaj do t’ju ndihmojnë të bëni disa miq të rinj. Dikush që njihni mund të jetë në një humor për të flirtuar. Një veprim i mirë nga ana juaj mund ta kthejë një rival në punë, në një shok të mirë.

Binjakët

Mos e mbingarkoni veten dhe mos harroni të gjeni kohë për të pushuar. Kujtimet romantike do të pushtojnë mendimet tuaja. Bëni kujdes në aspekti profesional. Shmangni çdo mundësi konfrontimi.

Gaforrja

Rritja e nivelit të stresit mund të sjellë probleme shëndetësore për ju. Ka gjasa të keni një përmirësim në financat tuaja. Trajtimi i ashpër i fëmijëve do të krijojë vetëm pakënaqësi. Përpiquni të përmbaheni, nëse krijohen situata të tilla, në mënyrë që të mos krijohen barriera në marrëdhënien tuaj.

Luani

Natyra juaj fëmijërore do të dalë në sipërfaqe. Ka gjasa të fitoni para nga burimet më të papritura. Jeta juaj familjare do të jetë e qetë, ndërsa romanca juaj do të jetë emocionuese sot. Pranimi i gabimeve në punë do të shkojë në favorin tuaj.

Virgjëresha

Edhe pse gjatë ditës do të hasni probleme me paratë, gjendja juaj financiare do të jetë e qëndrueshme. Sot do të jeni të fokusuar kryesisht tek fëmijët dhe familja. Ju mund të duhet të përgjigjeni për mungesën e vëmendjes ndaj të dashurit tuaj. Ditë e mirë për biznesmenët e kësaj shenje.

Peshorja

Udhëtimet e këndshme dhe takimet sociale do t’ju mbajnë të relaksuar dhe të lumtur. Nëse keni investuar para në një pronë jashtë shtetit, atëherë kjo mund të shitet me një fitim të mire, çfarë do të përmirësojë pozicionin tuaj financiar. Kjo do të jetë një ditë e mirë për të ringjallur kontaktet dhe marrëdhëniet e vjetra.

Akrepi

Do të jeni në gjendje mjaft të mirë shëndetësore. Çdo neglizhencë nga ana juaj në vendin e punës mund të çojë në humbje financiare sot. Një pamje e re, një veshje e re dhe miq të rinj mund të jenë të gjitha në karta për ju sot. Ka shanse që tensionet mes jush dhe partnerit tuaj të përshkallëzohen.

Shigjetari

Shoqëria e këndshme do të jetë një përvojë rinovuese. Shmangni çështjet që mund të shkaktojnë debate me familjarët tuaj. Do të ketë dashuri dhe romancë të madhe në jetën tuaj bashkëshortore ose në marrëdhënien personale. Shoqëria e fëmijëve do të ndriçojë mbrëmjen tuaj.

Bricjapi

Ju mund të shqetësoheni nga një ngjarje ose mbledhje shoqërore. Jini të sigurt dhe kini besim në aftësitë tuaja, për ta kapërcyer këtë. Partneri/partnerja juaj do t’ju befasojnë me diçka vërtet të bukur sot.

Ujori

Një mik mund të testojë mendjen tuaj të hapur dhe fuqitë e tolerancës. Ka gjasa të përfshiheni në projekte, të cilat kanë përfitime afatgjata. Jeta juaj bashkëshortore mund të mos jetë në favorin tuaj.

Peshqit

Suksesi nga sipërmarrjet e kaluara do të ngrenë besimin ndaj jush. Në jetën tuaj të dashurisë do të ketë atmosferë pozitive. Sot mund t’ju duhet të bëni një udhëtim të padëshiruar, për shkak të të cilit mund t’ju prishet plani për të kaluar kohën me familjen.