BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi
Mendja juaj e lëkundur nuk do të ketë shumë mbështetje nga të tjerët, kështu që mund të kurseni energjinë tuaj duke u përpjekur të merrni këshilla nga njerëzit përreth jush. Është më mirë të bëni kërkimet tuaja në libra, revista dhe periodikë. Përgjigjet tuaja janë aty.

Demi
Jeni në një pozicion të mirë sot për të përfituar nga një situatë që po ngec. Njerëzit kanë nevojë për drejtim dhe ju mund t’i drejtoni ata. Personaliteti juaj natyral i marrjes së përgjegjësisë është pikërisht ajo që nevojitet – prandaj mos kini frikë të ngriheni dhe të merrni drejtimin.

Binjaket
Kryeni punën tuaj herët sot. Ngrihuni një ose dy orë përpara se të bëni normalisht dhe përfitoni nga kjo kohë e vlefshme. Do të jeni shumë më produktivë në këto orë të para të mëngjesit. Kur të vijë pasditja, do të ndodhë edhe përtacia.

Gaforrja
Do të jeni mjaft të stresuar sot, për shkak të presionit të njerëzve që ju rrethojnë. Çfarëdo që të duash, duhet vetëm ta kërkosh dhe ka shumë mundësi që ta marrësh. Duket se keni punuar jashtëzakonisht shumë kohët e fundit. Sigurisht që ju duhet një rritje, nëse jo një promovim.

Luani
Lërini mënjanë idetë tuaja të forta sot dhe jini të hapur ndaj njerëzve përreth jush. Nëse jeni shumë i kapur në vetëm një mënyrë të menduari, atëherë ka të ngjarë të humbisni një pikë shumë të vlefshme. Hiqni dorë nga nocioni i paramenduar se rruga juaj është e vetmja rrugë.

Virgjeresha
Nuk jeni në humorin më të mirë sot dhe kjo ka gjasa t’ju bëjë më pak të sigurt në punë. Kujdes sepse këtu ka rrezik. Të kesh shumë besim te të tjerët ju bën të ndjeshëm ndaj ideve të gabuara. Në fund të fundit, besoni vetëm veten tuaj.

Peshorja
Idetë e të tjerëve mund t’ju duken krejtësisht të huaja sot. Reagimi juaj i parë do të jetë t’i hidhni poshtë plotësisht. Mos jini shumë të nxituar për ta bërë këtë. Ju mund të mësoni shumë nga mençuria e të tjerëve. Tani për tani, ju duhet të dëgjoni me vëmendje.

Akrepi
Ju keni një informacion të rëndësishëm që ju nevojitet për të kaluar nëpër sistem sot. Fatkeqësisht, megjithatë, një forcë e fortë po ju bllokon rrugën. Duket se dikush automatikisht po kundërshton të gjitha idetë e reja. Mos e humbni shpresën në këtë moment.

Shigjetari
Komunikimi do të jetë i ngatërruar sot dhe do të zbuloni se sa më shumë informacion të merrni nga të tjerët, aq më shumë konfuz do të bëheni. Përpjekja për të zgjidhur të gjitha pjesët që mungojnë do të jetë jashtëzakonisht sfiduese. Mos merrni vendime të rëndësishme sot.

Bricjapi
Duhet thënë se keni tendencë të kënaqeni me fjalë. Ju pëlqen të eksperimentoni me kthesa të ndryshme frazash dhe kurioziteti juaj i gjallë ju bën një bashkëbisedues të lezetshëm. Energjia astrale sot krijon dëshirën për të luajtur dhe për t’u shoqëruar në qarqe të reja dhe magjepsëse.

Ujori
Puna e palodhur nuk është specialiteti juaj, por sot do ta kuptoni se është një domosdoshmëri. Ju pëlqen imazhi juaj i një personi vazhdimisht të lumtur, i cili mund të luajë gjithë ditën dhe të arrijë të pamundurën. Aspekti romantk paraqitet në formë të mirë.

Peshqit
Sot do të ndjeni një presion të madh nga personat që ju rrethojnë. Ju ndjeni nevojën për të arritur një nivel të caktuar të performancës me përsosmëri absolute. Shumica e këtij presioni në fakt vjen nga brenda, jo nga të tjerët. Tregohu pozitiv me veten.