BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi

Shmangni çdo ndjenjë izolimi dhe vetmie duke u zhytur në lidhjet familjare. Një takim i rastësishëm romantik mund të jetë në horizont. Mos refuzoni çdo mundësi që iu del në aspektin profesional, pasi mund të pendoheni më pas.


Demi

Është thelbësore të tregohet kujdes në lidhje me çështjet financiare, pasi mungesa e vigjilencës mund të rezultojë në vështirësi të paparashikuara në të ardhmen. Sa i përket marrëdhënieve personale, këshillohet që të tregoni durim. Për më tepër, ndërveprimet me partnerin tuaj duhet të trajtohen me takt, pasi ai mund të jetë duke përjetuar një gjendje emocionale të turbullt.

Binjakët

Do të ndiheni në gjendje mjaft të mirë shëndetësore. Vendoseni familjen në krye të prioriteteve tuaja. Partneri/partnerja juaj mund t’ju bëjë një surprizë mjaft të këndshme sot. Pas një periudhe sfiduese në aspektin profesional, sot do të jetë një ditë mjaft e mbarë.


Gaforrja

Me kalimin e ditës, mund ta gjeni veten përballë sfidave të reja në punë. Për të shmangur stresin e panevojshëm, është e rëndësishme t’u qaseni këtyre situatave me takt dhe diplomaci. Stabiliteti juaj financiar do të ruhet dhe çdo shqetësim i mëparshëm lidhur me këtë do të zgjidhet.

Luani

Sot, kënaquni me euforinë e triumfeve të fundit dhe gjeni kohë për të ndarë gëzimin tuaj me miqtë. Stabiliteti juaj financiar do të përforcohet ndërsa tregoheni të përmbajtur me shpenzimet. Nuk përjashtohet mundësia e momenti mjaft romantic me partnerin/partneren tuaj.

Virgjëresha

Është e rëndësishme të tregoheni të kujdesshëm kur merrni vendime të rëndësishme financiare dhe të mbani të fshehta informacione konfidenciale. Çdo pakënaqësi e vazhdueshme brenda marrëdhënieve tuaja ka gjasa të zhduket përballë gëzimit dhe pozitivitetit. Duke dëgjuar këshillat e të tjerëve, do të mund të shfrytëzoni mundësitë që ju janë paraqitur sot.

Peshorja

Mund të përjetoni një ndjenjë gëzimi dhe kënaqësie nga një kompliment që do t’ju bëjë një miku juaj. Është e rëndësishme të ushtrosh diplomaci në të gjitha ndërveprimet, veçanërisht në lidhje me marrëveshjet e mëdha financiare. Për sa i përket jetës suaj personale, nënat e ardhshme do të trajtohen me kujdes të veçantë duke mos përjashtuar atmosferën romantike.

Akrepi

Është e rëndësishme të ruani komunikim të hapur dhe të kaloni kohë cilësore me partnerin tuaj për të forcuar marrëdhënien. Mund të përjetoni stabilitet financiar dhe duhet të jeni të durueshëm me ata rreth jush që mund të mos kenë të njëjtin nivel përvoje ose njohurish. Fuqitë tuaja të mprehta të vëzhgimit do t’ju ndihmojnë të qëndroni përpara të tjerëve.

Shigjetari

Është e rëndësishme të mbani një këndvështrim pozitiv dhe të mos lejoni që mendimet negative t’ju pushtojnë. Është gjithashtu e rëndësishme të merren parasysh pasojat e mundshme të huadhënies së parave për një anëtar të familjes dhe të siguroheni që nuk do të dëmtojë gjendjen tuaj financiare. Bëni kujdes të ruani një ekuilibër mes punës dhe jetës personale dhe të komunikoni në mënyrë efektive me partnerin tuaj për të shmangur çdo keqkuptim.

Bricjapi

Është e rëndësishme t’i jepni përparësi shëndetit dhe mirëqenies tuaj në mënyrë që të keni sukses në jetën tuaj profesionale. Merrni parasysh të bëni çdo ndryshim të nevojshëm në karrierë. Mund të përballeni me sfidë jetën martesore.

Ujori

Mund të shfaqen mundësi për të bërë plane të reja, ndaj jini të hapur ndaj mundësive që ju dalin para. Mos harroni se veprimet tuaja kanë pasoja dhe se ju do të korrni atë që mbillni. Jini vigjilentë në punë, pasi dikush mund të përpiqet të përfitojë prej jush.

Peshqit

Sot është një ditë e veçantë për nënat e ardhshme të kësaj shenje të horoskopit. Jini të kujdesshëm kur merrni vendime të mëdha financiare dhe mos tregoni të dhënat personale. Një kompliment nga një mik mund të sjellë lumturi.