BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi
Zhgënjimi i kohëve të fundit me çështjet e karrierës ka të ngjarë të lehtësohet sot pasi fillon një cikël i ri planetar katër-javor. Edhe pse marrëdhëniet e përgjithshme me të tjerët mund të mos jenë ende aq të forta sa do të dëshironit të ishin, në përgjithësi po përparoni.

Demi
Gjatë katër javëve të ardhshme, mund të prisni që çështjet e karrierës të vijnë në një pikë kthese kritike. Planet që keni vënë në lëvizje rreth gjashtë muaj më parë po realizohen, për mirë ose për keq. Tani është koha për të vlerësuar situatën dhe për t’u përshtatur.

Binjaket
Bollëku i përgjithshëm dhe shtytja përpara që ndjetë gjatë katër javëve të fundit zhvendoset në një drejtim të ri sot, duke shënuar fillimin e një faze të re katër-javore në ciklin tonë vjetor. Për ju, kjo do të thotë të ngadalësoni në vend që të shpejtoni. Bëhuni më llogaritës.

Gaforrja
Një ndryshim i jashtëzakonshëm planetar ndodh sot – duke vendosur skenën për katër javët e ardhshme. Për ju, ky ndryshim do të sjellë mundësi të jashtëzakonshme në botën e punës dhe karrierës. Natyra juaj praktike dhe e bazuar do të njihet dhe vlerësohet.

Luani
Mësimi juaj sot do të jetë ai që do t’ju lere jehonë gjatë katër javëve të ardhshme. Jini më të qëndrueshëm dhe konservator në qasjen tuaj në vend që të jeni të rastësishëm ose të pamatur. Edhe pse jeni adhurues i inovacionit, duhet të mësoni edhe të respektoni traditën.

Virgjeresha
Ritmi i përgjithshëm në punë do të ngadalësohet gjatë katër javëve të ardhshme, duke filluar nga sot. Kjo do t’ju japë më shumë kohë për të menduar dhe planifikuar, në vend që të ndiheni gjithmonë të nxituar dhe nën presion për të ecur përpara me gjërat para se të jeni gati për ta bërë këtë.

Peshorja
Tani është koha për të filluar fazën tjetër të një plani që ka nisur së fundmi. Në fillim keni qenë në fazën e pionierit, ndërsa tani jeni në fazën e kërkimit. Katër javët e ardhshme janë një kohë që ju të mblidhni të dhëna në vend që të lëvizni pamatur.

Akrepi
Ju jeni në një pikë fillestare kritike tani që do të bëhet më e dukshme për ju gjatë javëve të ardhshme. Mbyllni ciklet e vjetra dhe të vjetruara në mënyrë që të fillojnë të reja. Kjo është një kohë e rëndësishme për të reflektuar mbi veten dhe qëllimet tuaja.

Shigjetari
Ju filloni një fazë afatgjatë që tani, në të cilën është e rëndësishme të mbroni pasuritë dhe burimet që keni, në vend që të bëheni të pangopur dhe të dilni për të pushtuar më shumë. Merrni katër javët e ardhshme për të qenë më mirënjohës për atë që keni.

Bricjapi
Fërkimi që keni pasur me dikë ose ndonjë organizatë gjatë katër javëve të fundit po shuhet. Marrëdhëniet tuaja do të kalojnë në një mënyrë më neutrale dhe të ndjeshme, duke lejuar një komunikim shumë më të qartë mes jush. Rritja është afër.

Ujori
Ju do të duhet të ndryshoni marshin në mënyrë që të punoni me energjinë në vend që të punoni kundër saj. Sot fillon një fazë katërjavore në të cilën është e rëndësishme që të jeni më të kujdesshëm dhe të rezervuar. Koha për lëvizje të rrezikshme dhe braktisje të pamatur tani për tani ka mbaruar.

Peshqit
Një ndryshim i madh planetar ndodh sot që do të vendosë tonin për katër javët e ardhshme. Ju mund të jeni mjaft të sigurt se ky ndryshim do të jetë për mirë. Vitaliteti juaj është i fortë dhe besimi juaj është rritur. Do të bëni përparime të mëdha në karrierën tuaj.