BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha zbardh detajet tronditëse nga marrëveshja sekrete e Edi Ramës dhe Sali Berishës, ja pse pjesë e pazarit për marrjen e vulës së PD ishte edhe Belinda Balluku

Lulzim Basha zbardh detajet tronditëse nga marrëveshja sekrete e Edi
x
BREAKING NEWS

Lidhja e Belinda Ballukut dhe pagesat e majme për inceneratorët, si KLSH zbardhi abuzimet e ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, ja detajet nga raporti

Lidhja e Belinda Ballukut dhe pagesat e majme për inceneratorët, si
x
BREAKING NEWS

Një tjetër ministër i Ramës bie në rrjetën e drejtësisë, SPAK nis hetimet për Ogerta Manastirliun për vjedhjen e fondeve të pandemisë, ja çfarë përmban dosja

Një tjetër ministër i Ramës bie në rrjetën e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe të skeduar për drogë e pastrim parash, i përfshirë në afera me Fazlliç dhe shfrytëzim pushteti për të pasuruar fëmijët e tij, “non-grata” nuk i hiqet, Londra vulos fatin e kreut ...

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe, mediat e huaja e akuzojnë si të korruptuar dhe i përmendin dosjen që po heton SPAK se ka favorizuar dhëndrin kur ishte kryeministër, reagojnë dhe socialistët

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe,
x
BREAKING NEWS

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u zbërthye para prokurorëve të SPAK dhe denoncoi aferat e Ahmetajt, nga takimet me “bosët” e inceneratorëve, te udhëtimet në Gjermani dhe fjetja në hotel me 5 yje, zbardhen detaje nga dosja...

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi

Ekziston mundësia që gjatë kësaj të premte të keni nevojë për ndihmë. Do të gjeni mbështetje tek vëllai apo motra juaj. Do të ndjeni mungesën e komunikimit me dikë që e doni shumë. Përpiquni të mos qëndroni vetëm në zyrë.

Demi


Përpiquni të largoni stresin dhe mendimet e këqija. Mos ndërmerrni asnjë hap teksa jeni në ketë gjendje. Do ta keni të vështirë të gjeni gjuhën e përbashkët sot me partnerin/partneren tuaj.

Binjakët

Sjellja juaj bujare do të vlerësohet nga njerëzit rreth jush. Sa i përket anës ekonomike, kjo ditë do të jetë më mirë se ditët e tjera të kësaj jave. Lëreni mënjanë të kaluarën, ecni përpara dhe shihni drejt lumturisë.

Gaforrja


Mund të shqetësoheni sot për shëndetin e partnerit/partneres suaj. Të lindurit e kësaj shenje që merren me biznes, ka gjasa që sot të kalojnë një ditë të vështirë. Shfrytëzojeni kohën tuaj të lirë për të plotësuar mungesën në familje.

Luani

Ka gjasa që së shpejti të realizoni një udhëtim të shkurtër. Krahas kësaj, përpiquni të mos përfshiheni në çështje delikate si në aspektin personal ashtu edhe në atë profesional. Përpiquni të jeni i përqendruar tek synimet tuaja, pasi ka gjasa të keni sukses.

Virgjëresha

Do të ndiheni të relaksuar dhe do të keni dëshirë të përfshiheni në aktivitete argëtuese. Është dita e duhur për të rregulluar marrëdhëniet me partnerin/partneren tuaj, nëse keni pasur konflikte. Veproni me zgjuarsi.

Peshorja

Tregohuni të kujdesshëm, nëse mendoni të kritikoni një person pranë jush. Ka gjasa që të shpenzoni një shumë të konsiderueshme parash gjatë kësaj të premte. Dita e duhur për të dhënë një intervistë për një vend të ri pune.

Akrepi

Dikush ju pret të bisedoni gjatë lidhur me një temë tejet të rëndësishme për ju. Një propozim i ri, mund të hapë një dritare të re për ju. Bëni kujdes që emocionet e tepërta mos të ndikojnë tek vendimet tuaja.

Shigjetari

Është e nevojshme ti kushtoni disa momente edhe krijimtarisë suaj. Kjo do t’ju ndihmojë të shprehni ndjenjat dhe emocionet tuaja. Ekziston mundësia e një bashkëpunimi në frytshëm në jetën profesionale.

Bricjapi

Pavarësisht se mund të përballeni me pengesa në punën tuaj, shanset më të mëdha janë që t’ia dilni mbanë. Mos u frikësoni, por tregohuni të guximshëm në çdo moment. Sa i përket marrëdhënie në çift, do të ndioheni komod në bisedat me partnerin/partneren tuaj.

Ujori

Të lindurit e kësaj shenje nuk parashikohen të kalojnë një ditë të gjetë. Një ndodhi gjatë këtyre ditëve vijon t’ju mundojë. Mos qëndroni të mbyllur, por flisni hapur. Vetëm kështu do të ndiheni më të çliruar.

Peshqit

Përpiquni të përmirësoni disa anë të personalitetit tuaj, të cilat ju janë vënë shpesh në dukje nga të tjerët. Gjendja jua financiare do të jetë e qëndrueshme. Nuk rekomandohet të bëni shpenzime të mëdha, nëse nuk jeni të bindur që është zgjedhja e duhur.