BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi

Kini më shumë besim në punën tuaj dhe mënyrën se si e prezantoni atë. Shumica e mendimeve që punëdhënësit tuaj kanë për ju burojnë nga qëndrimi juaj dhe besimi juaj në punën që bëni. Shprehuni me një buzëqeshje në çdo kohë.

Demi

Ndjenjat e forta që mund të kenë nisur për dikë rreth jush do të intesifikohen më shumë sot. Një udhëtim i mundshëm mund të shërbejë mjaft mirë për të realizuar atë çfarë dëshironi në çift. Jepini vetes një çlirim të nevojshëm duke u ushtruar fizikisht, pasi të keni përfunduar punën tuaj.

Binjakët

Pozicioni i planeteve mund t’ju ndihmojë ju dhe personin tuaj të zemrës të kuptoni disa të vërteta themelore. Megjithatë, kjo nuk duhet të jetë një skenë aq problematike sa duket. Ndikimi i kthjellët i sotëm do t’ju ndihmojë të dy të kuptoni se ka disa aspekte të marrëdhënies suaj që nuk mund të injorohen nëse dëshironi të vazhdoni të funksiononi si çift.

Gaforrja

Mund ta keni më të vështirë të krijoni kontakte të sinqerta me dikë të veçantë. Njerëzit e tjerë do të tërhiqen automatikisht drejt jush sot, falë natyrës suaj të besueshme dhe punëtore. Këto aspekte të personalitetit tuaj do të vlerësohen. Për shkak të kësaj, mund të jeni në gjendje të zotëroni një fuqi të madhe në vendin e punës.

Luani

Tensioni që keni brenda do të dalë në sipërfaqe, në aspektin profesional. Ka gjasa të lindë një mosmarrëveshje me një prej kolegëve tuaj. Në jetën personale ka gjasa të keni ndryshime të rëndësishme.

Virgjëresha

Ju mund ta keni më të lehtë të heshtni sesa të thoni atë që keni në të vërtetë në mendjen tuaj sot. Edhe pse mund të ketë një çështje delikate që duhet të diskutoni, ju dhe partneri juaj po e shmangni atë. Madje mund të jetë më mirë të kaloni pak kohë larg njëri-tjetrit, në mënyrë që të reflektoni më thellë se si ndiheni të dy.

Peshorja

Pozicioni i planetëve sot tregon se një lidhje e veçantë është forcuar, por do të duhet të flisni për mënyrën se si ndiheni. Duket se ka diçka për të cilën duhet të diskutoni, mendimi për të cilën po ju frikëson. Megjithatë, ju duhet vetëm të hidhni hapin e parë për të zbuluar se, në fakt, nuk ka asgjë për t’u frikësuar.

Akrepi

Emocionet do të luajnë një rol të madh në aftësitë tuaja vendimmarrëse. Kjo ose do t’ju ndihmojë ose jo, në varësi të menaxhimit të emocioneve tuaja. Parashikohet një ditë e mbarë të aspektin profesional.

Shigjetari

Hiqni dorë nga ankesat e së kaluarës dhe ecni përpara me një qëllim pozitiv. Përpjekjet tuaja me siguri do të japin fryte. Nga ana tjetër, duhet treguar kujdes në fushën e biznesit. Shmangin ndarjen e detajeve nga planet tuaja, pasi kjo mund të çojë në pasoja të padëshiruara.

Bricjapi

Sjellja juaj e dashur me siguri do të tërheqë vëmendjen e të tjerëve. Këshillohet të tregoni kujdes në çështjet e financave, pasi sot mund të shihni një humbje të mundshme parash. Tregohuni vigjilent gjatë kryerjes së transaksioneve financiare ose nënshkrimit të dokumenteve të rëndësishme.

Ujori

Sot është dita për të lënë mënjanë kokëfortësinë dhe për të përqafuar një qëndrim më kompromentues. Partneri juaj ka përgatitur një surprizë të këndshme për ju, ndaj përgatituni ta shijoni atë. Nuk parashikohen zhvillime të rëndësishme në aspektin profesional.

Peshqit

Për ata që nuk kanë marrë ende rrogat, shqetësimi për çështjet financiare mund të rëndojë në mendjen e tyre. Mundësia për t’u ribashkuar me një mik të dashur pas një mungese të gjatë është e mjaftueshme për të mbushur zemrën me emocion. Në punë, përgjegjësitë e ditës mund t’ju bëjnë të humbni energjinë.