BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi
Shpëtoni nga mundimi i jetës së përditshme dhe përqafoni një të ardhme më të ndritshme. Ndalni grindjet familjare me të dashurin tuaj dhe rizbuloni pasionin që ju bashkoi. Kaloni pak kohë cilësore me njëri-tjetrin, duke riafirmuar dashurinë dhe përkushtimin tuaj ndaj njëri-tjetrit. Shqetësimet tuaja për stabilitetin financiar do të zhduken.

Demi
Një ditë frymëzimi dhe pozitiviteti është përpara për ju. Për ata që ende nuk kanë marrë pagat e tyre, mund të fillojnë të shfaqen shqetësime për stabilitet financiar. Mirëqenia e partnerit tuaj mund të jetë shkak për t’u shqetësuar.

Binjakët
Mblidhuni me më të afërmit dhe më të dashurit tuaj, sepse kjo do të jetë një ditë gëzimi. I dashuri juaj, me një zemër të pastër si ari, nuk do të kursejë asnjë përpjekje për të sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj. Bëni kujdes me taktin në prani të kolegëve tuaj.

Gaforrja
Shmangni grindjet e kota, sepse mund të kenë një efekt të dëmshëm në marrëdhëniet tuaja me të tjerët. Në vend të kësaj, përpiquni të adoptoni një qasje me mendje të hapur dhe t’i rezistoni dëshirës për të nxituar në përfundime të paramenduara. Durimi është thelbësor kur keni të bëni me fëmijët ose me ata që janë më pak me përvojë se ju. Dashuria dhe romanca sigurisht që do të lulëzojnë në marrëdhëniet tuaja martesore ose personale.

Luani
Stabiliteti juaj financiar do të marrë një nxitje. Gjyshërit e kësaj shenje zodiakale do të gjejnë gëzim te nipërit e mbesat e tyre. Dashuria, si vetë jeta, duhet të mbahet e freskët dhe plot vitalitet. Për biznesmenët e kësaj shenje, sot është dita që ju të korrni shpërblimet e mundit tuaj.

Virgjëresha
Dita e sotme premton të jetë një ditë prosperiteti dhe gëzimi të madh, pasi yjet janë në favorin tuaj. Sot do ta gjeni veten të fortifikuar nga mbështetja e një personi vërtet me ndikim. Shkoni përpara, kënaquni me të tashmen dhe përfitoni sa më shumë nga kjo ditë, sepse është me të vërtetë një ditë për t’u kujtuar.

Peshorja
Duke hedhur hapa të guximshëm përpara, ju do të mposhtni një dilemë të bezdisshme një herë e përgjithmonë, kur bëhet fjalë për mundësi investimi. Do të ndiheni të bekuar dhe mirënjohës kur të kuptoni se partneri juaj është me të vërtetë gur i çmuar në jetën tuaj. Një zhvillim i papritur mund të ndodhë në jetën tuaj profesionale.

Akrepi
Kjo do të jetë një ditë kur çështjet financiare mund të jenë në qendër të vëmendjes. Sa i përket lidhjes në çift, parashikohet njw moment delikat mes jush. Kushtojini vëmendje mirëqenies suaj, duke mos neglizhuar asnjë shenjë.

Shigjetari
Çdo vështirësi financiare që po përjetoni aktualisht ka të gjasa të lehtësohet përmes mbështetjes së prindërve tuaj. Jeta juaj e dashurisë, nga ana tjetër, mund të jetë një burim grindjesh. Qëndroni të hapur ndaj çdo ideje të re në aspektin profesional.

Bricjapi
Ndërsa dita zbardh, përqafoni mundësinë për të investuar në mirëqenien dhe pamjen tuaj. Gjendja juaj financiare mbetet e sigurt. Gjysma juaj më e mirë do të jetë një aleat i vlefshëm për të sjellë ndryshime pozitive në jetën tuaj.

Ujori
Financat tuaja do të kenë një rritje. “Stuhitë” mund të kërcënojnë harmoninë e jetës suaj të dashurisë. Partnerët tuaj të biznesit, gjithashtu, do të dëshmojnë se janë një burim mbështetjeje, pasi së bashku do t’i përballoni detyrat që keni me lehtësi.

Peshqit
Heshtja përballë një konflikti do të parandalojë përshkallëzimin e mëtejshëm të situatës. Ka gjasa të merrni një telefonatë mjaft të rëndësishme nga një person i dashur. Në vendin e punës, shfrytëzoni mundësinë për të marrë drejtimin dhe për të demonstruar iniciativë, pasi kjo ka gjasa të tërheqë vëmendjen e duhur.