BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për sot: Dita nis me pak lodhje, mundohuni të mos mbylleni në shtëpi

Parashikimi i horoskopit për sot: Dita nis me pak lodhje, mundohuni të

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Dita nis me pak lodhje, ndihesh pak i mërzitshëm dhe ke nevojë për shtytjen e dikujt. Mundohuni të mos mbylleni në shtëpi, por të jeni me ata që ju duan. Vetëm ata që ju duan dhe i doni mund ta kuptojnë se çfarë nuk shkon apo vuajtjet tuaja kur përballeni me një periudhë të keqe.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të hënën çdo gjë po shkon mirë si në aspektin e dashurisë ashtu edhe në atë të punës pa kulme ulje-ngritjesh. Nëse do të ndryshoni diçka në jetën tuaj, veproni, gjithçka varet vetëm nga ju.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ju po ndiheni të dashuruar si kurrë më parë këto ditët e fundit. Shijoni këto emocione të bukura pa u menduar shumë. Në punë keni nevojë për më shumë përqendrim. Do të arrini të arrini gjëra të mëdha. Përveshni mëngët dhe do të shihni se mund të hiqni kënaqësitë e mëdha.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri çdo gjë duket e vështirë kohët e fundit por duhet të mësoni të përballoni edhe momentet e fatkeqësisë. Në punë merrni vendime bazuar vetëm në atë që dëshironi realisht.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të hënën ka shumë mendime, por nuk duhet të humbisni ambicien tuaj si në dashuri ashtu edhe në punë. Mund të arrini më shumë, por nuk jeni një shenjë që dorëzoheni lehtë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Nga pikëpamja e dashurisë duhet të dëgjoni këshillat e disa miqve të mirë. Në punë është mirë që të mos i trazoni shumë gjërat. Dikush do të përpiqet të vendosë një fole në rrotat tuaja, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nëse nuk jeni të kënaqur me diçka, atëherë hidhni hapin e parë për ta ndryshuar atë. Pritja nuk do të bëjë mirë. Gjërat nuk ndodhin rastësisht apo fatit, duhet ta meritoni. Vetëm në këtë mënyrë do të bëni një ndryshim në jetën tuaj.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të hënën në dashuri duhet të mësoni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë dhe të silleni në përputhje me rrethanat. Është një moment mjaft i sheshtë në punë, por së shpejti do të përmirësohet.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Dita është paksa kërkuese emocionalisht, por me ndihmën e njerëzve të besuar do të mund ta përballoni në mënyrën më të mirë të mundshme. Angazhohuni dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Hëna ju ndihmon të menaxhoni më mirë emocionet tuaja. Në punë dëshironi diçka më shumë por ju takon të angazhoheni. Përveshni mëngët dhe do të shihni se gjithçka është në rregull. Do të arrini gjëra të mëdha.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të hënën kjo është një periudhë paksa stresuese, por mos e hidhni poshtë. Me përpjekjet e duhura do të arrini të bëni gjithçka. Angazhohuni dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Do të nxirrni në pah durimin tuaj të lindur sepse do t’ju duhet. Në punë ka shumë risi për t’u kapur në fluturim. Megjithatë, mos nxitoni dhe vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se të merrni vendime të nxituara. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha dhe të merrni kënaqësi të madhe.