BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Lifestyle

Pavarësisht optimizmit që do të keni do gjendeni shpesh edhe në mosmarrëveshje ose keqkuptime me të tjerët, ja çfarë parashikojnë yjet për ju ditën e sotme

Pavarësisht optimizmit që do të keni do gjendeni shpesh edhe

Dashi

Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje të çliroheni prej problemeve, do të keni një ditë të keqe.

Demi

Ajo që do të vihet shumë në pah sot është natyra juaj afektive. Njerëzit që ju rrethojnë duhet të ruhen prej jush dhe të bëhen gati të përballen me një fenomen të “pandalshëm natyror”. Do t’ju duket sikur të tjerët do të largohen prej jush, por kjo s’është e vërtetë.

Binjakët

Këtë ditë juve duhet të kujdeseni më shumë për financat, sidomos kujdes duhet të bëni për pagimin e faturave. Shpesh i lini detyrat pas dore, por ky nuk është aspak veprim i zgjuar. Dita e sotme është e favorshme për të bërë transaksione financiare.

Gaforrja

Sot ndiheni tepër të freskët nga ana mentale dhe ajo që duhet të bëni është të ushqeni trurin me me fakte dhe informacione të vërteta që të mund t’ju vlejnë. Energjinë është më mirë ta shpenzoni në probleme që kërkojnë përgjigje me “po” ose “jo”. Gjërat e ngatërruara nuk mund të zgjidhen sot.

Luani

Sot keni nevojë të “karikoheni” me energji. Sot është një nga ato ditë që energjitë u duhen për të qenë të gatshëm për ndonjë festë shoqërore. Nëse keni ndonjë plan, ndiqeni. Nëse nuk keni asgjë në axhendën tuaj, atëherë pushoni.

Virgjëresha

Sot është ditë e rëndësishme për ju. Kjo ditë është shumë e mirë për të bërë punët që deri më tani i kishit lënë pas dore. Nuk është koha juaj ideale për të nxjerrë në pah sharmin tuaj. Megjithatë përgatituni për aventurat që po vijnë.

Peshorja

Sot pritet një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Nëse keni planifikuar t’i shtoni pak shkëlqim ditëve tuaja, kjo është koha që po prisnit. Socializohuni dhe bëni miq të rinj. Argëtimi është ai që ju nevojitet në këto çaste. Shijojeni jetën në çdo cast.

Akrepi

Këtë të hënë juve do merrni disa informacione të reja. Këto informacione do t’ju bëjë t’i mendoni edhe një herë planet tuaja. Falë energjisë dhe mendjemprehtësisë do të dilni nga situata shumë lehtë. Megjithatë duhet të gjeni një rrugë të mirë komunikimi me kolegët!

Shigjetari

Sot pritet një ditë jo fort e mirë. Do ta keni të vështirë të merreni vesh me të tjerët sot, por ky nuk do të jetë problemi juaj i vetëm. Do të keni edhe mosmarrëveshje me kolegë të mërzitshëm. Mos u shqetësoni, gjithçka do të rregullohet së shpejti.

Bricjapi

Sot pritet një ditë e mirë sidomos për të komunikuar me njerëzit që janë larg jush. Mbajini pranë personat tuaj më të dashur dhe do të ndiheni më të plotësuar në jetë. Çdo ditë është një bekim për t’u bërë një person më i mirë.

Ujori

Kjo e hënë është një ditë ku ju do ndiheni mjaft të sigurt për zgjedhjet tuaja. Mos ndiqni rrugën e të tjerëve, por shkoni në rrugën tuaj pasi do dini të gjeni drejtimin e duhur. Përqendrohuni në planet që keni dhe bëjini ato realitet!

Peshqit

Këtë ditë juve jeni në gjendje mjaft të mirë pavarësisht se njerëzit do t’ju perceptojnë si shumë të ndjeshëm. Logjika është një nga armët tuaja të forta, ndaj përdoreni për të dalë nga situata që mund të mos jenë shumë të këndshme. Befasoni ndokënd!