BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x

Lifestyle

Përmbyset gjithçka sa hap e mbyll sytë! Çfarë thotë horoskopi për ju këtë fundjavë?

Përmbyset gjithçka sa hap e mbyll sytë! Çfarë

DASHI

Në dashuri yjet shtyjnë për dialog dhe në punë favorizohen të gjithë ata që punojnë në një sektor krijues. Do të jeni në gjendje të demonstroni talentin tuaj.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), me një hënë të favorshme, dashuria mund të shkëlqejë dhe të japë emocione të mëdha. Në punë kushtojini vëmendje propozimeve të reja. Së shpejti gjithçka do të shkojë mirë.

BINJAKËT

Nuk është një kohë e lehtë për dashuri, por ne duhet të vazhdojmë të ecim përpara me durim. Në punë ka pak kaos, por duhet të përpiqeni të gjeni pak qetësi. Do të shihni që do të arrini të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë. Nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi, mos e fajësoni.

GAFORRJA

Afërdita është në anën tuaj ndaj shijoni këtë ditë të bukur dashurie. Në punë ndiheni pak të stresuar dhe jeni në pritje të gjërave të reja.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), në dashuri ka ardhur koha të kaloni më shumë kohë me personin që ju bën të rrahë zemrën. Në punë mund të ketë disa debate me një shef apo mbikëqyrës, por do të dilni në krye. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

VIRGJËRESHA

Kjo fundjavë sjell lajme të mira në dashuri, shfrytëzojeni sa më shumë. Ndoshta do të arrini të gjeni shpirtin tuaj binjak, ose të bëni plane të rëndësishme në dashuri me partnerin tuaj, nëse keni një të tillë, siç është martesa. Në punë, nëse nuk e keni gjetur ende ekuilibrin, mos u dekurajoni.

PESHORJA

Nëse jeni beqarë kjo është dita e duhur për të njohur njerëz të rinj. Në punë dielli  ju jep një shtytje të mirë dhe do ju çojë drejt zgjidhjes së disa problemeve. Disa probleme ndoshta në marrëdhëniet me kolegët dhe bashkëpunëtorët. Do të shihni situata që do të përmirësohet së shpejti, por tregohuni më diplomatik.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), dashuria po ecën shumë mirë, veçanërisht nëse partneri juaj është i shenjës së Virgjëreshës ose Bricjapit. Në punë do arrini t’u tregoni të gjithëve vlerën tuaj.

SHIGJETARI

Në dashuri ka pak nervozizëm, përpiquni të qetësoheni. Në punë prisni propozime të reja interesante. Ju rrezikoni të thoni disa fjalë shumë dhe më pas të pendoheni. Jo çdo gjë shkon mirë, por pak nga pak gjërat qetësohen.

BRICJAPI

Jeni në një fazë të mirë sa i përket situatës së përgjithshme dhe prisni të takoni edhe një person të veçantë. Ka ende disa pengesa në punë por së shpejti do arrini t’i zgjidhni. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë. Gjithçka që ju nevojitet është pak durim dhe qetësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), bëni kujdes sepse në ajër ka pak agjitacion, sidomos nëse keni të bëni me Virgjëreshën dhe Bricjapin. Në punë duhet të bëni vetëm gjërat në të cilat besoni.

PESHQIT

Kini kujdes në dashuri sepse mund të keni disa mendime të dyta. Në punë, mos merrni përsipër të bëni shumë gjëra në disa kohë, sepse kjo është mënyra e vetme për të përballuar ngarkesën e madhe të punës.