BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Po ju bëni pjesë? Këto shenja të horoskopit nuk japin shanse të dyta

Po ju bëni pjesë? Këto shenja të horoskopit nuk japin shanse

Ata nuk do t’ju japin një shans të dytë. Nëse bëni një gabim, nëse i zhgënjeni dhe humbasin besimin tek ju, ju keni mbaruar për ta. Dhe nuk ka të bëjë fare me faktin nëse jeni shok, vëlla apo motër, partner apo dikush tjetër. Është çështje karakteri se çfarë ata tolerojnë dhe pranojnë nga të tjerët dhe çfarë jo. Le të shohim se cilave shenja i referohemi dhe të shpjegojmë se si funksionojnë ato në jetën e tyre.

DEMI

Demi është një person që dëshiron të dijë se ka në krah njerëz tek të cilët mund të mbështetet dhe të mbështetet. Siguria është shumë e rëndësishme për të dhe ai nuk e rrezikon për asgjë. Ai nuk mund të jetojë me frikën se diçka do të shkojë keq dhe ju do ta zhgënjeheni përsëri. Nëse e keni bërë tashmë një herë, ai e di që do ta bëni përsëri, kështu që për të ju jeni tani i pavlefshëm. Ai nuk jep shanse të dyta dhe nuk merret më me ju.

AKREPI

Akrepi dëshiron të jetë rreth njerëzve të cilëve u beson verbërisht. Njerëz që do ta mbështesin, që do ta inatosin, thënë thjesht dhe që do të bëjnë atë që ai do pa ua thënë. Nëse për ndonjë arsye ai ndalon së besuari tek ju, çdo marrëdhënie dhe shumë mes jush ka marrë fund. Kur xhami është plasaritur, ai nuk ngjitet më.

BRICJAPI

I treti në listë është Bricjapi. Është aq gjakftohtë sa do të të shqyejë pa u menduar. Nëse për ndonjë arsye e keni zhgënjyer ose e keni tradhtuar ose në përgjithësi keni bërë diçka dhe ai ka humbur respektin që kishte për ju, atëherë dijeni se ai as nuk do të ulet për të diskutuar me ju, as sigurisht që do t’ju japë një shans të dytë. Ai nuk beson në shanset e dyta, ai mendon se këta njerëz janë dhe nuk ndryshojnë dhe ai thjesht do t’ju zëvendësojë pa shpjegime dhe shumë më tepër.