BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Po kërkoni partnerë të besueshëm në punë, zgjidhni këto shenja horoskopi

Po kërkoni partnerë të besueshëm në punë, zgjidhni

Nuk po themi se puna është argëtuese, por këto shenja horoskopi do t’jua lehtësojnë atë. Ata janë një nga bashkëpunëtorët që do të dëshironit të kishit, sepse, përveç marrëveshjes, nuk do të hezitojnë t’ju mbështesin nëse është e nevojshme ose të ndajnë ide dhe çështje praktike ose të marrin përgjegjësi, për të zhvilluar punën tuaj. Ja se për cilat shenja bëhet fjalë:

DEMI

Demi është një nga njerëzit më punëtorë që mund të takoni dhe të punoni me të. Ai është i përkushtuar në punën e tij, nuk humbet kohë pa nevojë dhe do të bëjë gjithçka për të arritur qëllimet e tij. Ai nuk ka “frikë” nga puna, nuk është dembel dhe mund të mbështeteni tek ai për një rezultat të mirë. Mund të jetë pak më i ngadaltë se të tjerët, por është efektiv. Gjithashtu, ai nuk është thashetheme, as nuk është pro intrigave. Pra, ai nuk krijon probleme në vendin e tij të punës.

VIRGJËRESHA

Virgjëresha është “milingona” e zodiakut. Ajo mund të punojë me orë të tëra dhe të mos ankohet. Ajo është një perfeksioniste, kështu që ju e dini se çdo gjë që do t’ju japë do të jetë e drejtë. Ajo ka një orar, është e organizuar në ditën e saj dhe nuk humbet kohë. Ashtu si Demi, ajo nuk merret me thashetheme, intriga dhe nuk është dembele. Është e shkathët, e shpejtë dhe shumë efikase. Një partnere që të gjithë do të donin ta kishin.

BRICJAPI

Bricjapi ka dëgjuar shumë dhe nuk është një nga shenjat më të dashura. Megjithatë duhet t’ju ??themi se nëse keni partnerë që i përkasin kësaj shenje atëherë jeni me fat. Dhe kjo për shkak se ata janë shumë efikas në punën e tyre. Mund të organizojnë gjithçka, nuk janë aspak dembelë, nuk “shkarkojnë” detyrimet e tyre ndaj të tjerëve dhe në përgjithësi sjellin rezultate. Ata nuk do të ankohen nëse shkojnë më shumë, nuk përfshihen në thashetheme dhe intriga dhe në vendin e tyre të punës nuk japin asnjë të drejtë për të komentuar.