BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Lifestyle

Qëndrojuni sa më larg! Këto 3 shenja horoskopi janë vjehrra të tmerrshme

Qëndrojuni sa më larg! Këto 3 shenja horoskopi janë vjehrra

Vjehrrat konsiderohen si shumë të ndërlikuara, sepse janë të ndara mes mamasë që bëri gjithçka për partnerin tuaj dhe dha gjithçka për të, dhe papritur një grua tjetër vjen dhe e merr gati.

A është vjehrra juaj një nga këto nëna që mendon se i keni rrëmbyer djalin? Lexoni më poshtë:

Luani:

Nënat Luan janë shumë posesive në shumicën e rasteve, kështu që si vjehrra, thjesht mund t’ju prishin qetësinë. Nëse vjehrra juaj sheh djalin e saj duke ju dhënë shumë kohë, mos u tronditni nëse bëhet xheloze! Kujdes nga keqkuptimet që ajo mund të krijojë mes jush dhe bashkëshortit tuaj. Ato janë të bezdisshme, përpiqen të mbahen për kordonin e kërthizës.

Shigjetari:
Nënat Shigjetari, kur janë të pasigurta, mund të jenë shumë të egra dhe të pasakta. Nëse keni një vjehrrë shigjetar, ajo patjetër do të përpiqet të krijojë një përçarje mes jush dhe partnerit tuaj. Mënyra e vetme për t’u marrë me të është duke mos e injoruar. Jepini asaj dashuri dhe ajo do të qetësohet.

Bricjapi:
Bricjapët nuk janë agresivë, por ata nuk do të ndërhyjnë edhe kur e dinë se mund ta zgjidhin lehtësisht luftën tuaj. Ata i shijojnë fshehurazi debatet mes jush dhe mos u zhgënjeheni nëse mësoni se të afërmit e dinë saktësisht se çfarë keni thënë me partnerin tuaj.