BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Sot hëna e plotë, ja cilat janë shenjat e zodiakut që do të gjejnë dashurinë

Sot hëna e plotë, ja cilat janë shenjat e zodiakut që do

Kjo e hënë e 25 marsit për të gjithë të apasionuarit e astrologjisë nuk është një ditë e zakontë. Hëna e plotë më 25 mars 2024 është një ngjarje e shumëpritur, veçanërisht nga të apasionuarit pas astrologjisë. Kjo natë magjike premton një ndikim të jashtëzakonshëm në jetën tonë të dashurisë. Më saktësisht, tre shenja të zodiakut do të mund të përfitojnë nga kjo periudhë për të takuar shpirtin binjak dhe për të përjetuar dashurinë e vërtetë. Zhytuni në këtë artikull për të zbuluar këto shenja me fat dhe gjithçka që duhet të dini për këtë hënë të plotë magjepsëse.

Treshja fituese e shenjave të zodiakut
Gjatë hënës së plotë më 25 mars 2024, disa shenja do të përfitojnë nga dridhjet e fuqishme qiellore që do të favorizojnë përvojat e tyre romantike. Njerëzit e prekur nga këto shenja të lumtura lindin nën shenjat e mëposhtme:

1.Dashi: Kjo shenjë e parë e zjarrit do të vendoset nën vështrimin dashamirës të hënës gjatë kësaj mbrëmje të veçantë. Ndjenja mes Dashit mund të jetë aty gjatë kësaj hënë të plotë;

2.Gaforrja: Të lindurit në gaforre nuk duhet të humbasin shpresën në kërkimin e tyre për dashurinë, sepse kjo hënë e plotë do të funksionojë me energji në këtë këndvështrim;

3. Bricjapi: Së fundi, shenja e fundit e tokës do të ketë gjithashtu çdo shans për të takuar shpirtin binjak gjatë kësaj nate me hënë të plotë. Bricjapët do të jenë në gjendje të përfitojnë nga bekimet hyjnore për të gjetur më në fund gjysmën tjetër të tyre të përsosur.

Për shenjat e tjera të horoskopit nuk do të zhgënjeheni, sepse kjo mbrëmje magjike mund të rezervojë edhe pjesën e saj të surprizave romantike. Kjo hënë e plotë është një kohë e favorshme për të zbuluar dhe kuptuar ndjenjat dhe emocionet tona.

Çfarë do të na sjellë kjo hënë e plotë më 25 mars 2024?
Ndikimi i Hënës në emocionet tona
Hëna është simbol i emocioneve dhe ndjeshmërisë. Gjatë hënës së plotë, këto energji dhjetëfishohen dhe ne i ndiejmë më shumë emocionet tona dhe të atyre që na rrethojnë. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të merren parasysh këto efekte gjatë kësaj periudhe, për të kuptuar më mirë pritsh-mëritë dhe nevojat tona emocionale.

Stimulim romantik i përforcuar
Personat e lindur nën shenjat që përfitojnë nga kjo hënë e plotë do të preken veçanërisht nga energjitë pozitive që do të qarkullojnë në ajër. Takimet do të inkurajohen, gjuha e trupit do të jetë ekspresive dhe do të ketë një thirrje të vërtetë për të jetuar përvoja intensive sentimentale. Çiftet gjithashtu do të kenë mundësinë të forcojnë marrëdhëniet e tyre gjatë kësaj faze hënore.

Si ta përdorni këtë hënë të plotë për të tërhequr dashurinë?
Guximi në qendër të shkëmbimeve
Është thelbësore të dilni nga zona juaj e rehatisë për t'i dhënë jetës një shans. magjia e kësaj hëne të plotë. Nëse jeni të turpshëm, merrni përgjegjësinë dhe guxoni t'i afroheni personit tjetër. Sipas Horoskopi.vip Beqarët mund të marrin iniciativën për të ftuar dikë që pëlqejnë në një takim. Për çiftet, tregohuni të guximshëm dhe ofroni partnerit tuaj një mbrëmje romantike origjinale për të rindezur flakën.

Promovoni dialogun
Gjatë kësaj periudhe të hënës së plotë, emocionet tona shfaqen më lehtë dhe ndonjëherë mund të jetë e vështirë t'i kanalizojmë ato. Gjëja më e mirë është të diskutojmë hapur se si ndihemi me ata që na rrethojnë. Do të shihni që duke bërë këtë disa mosmarrëveshje sentimentale do të zgjidhen natyrshëm.

Jini të sigurt
Dashuria mund të tërhiqet vetëm nëse ndiheni mirë me veten tuaj. Për ta bërë këtë, ju duhet të zhvilloni besimin dhe të keni një imazh pozitiv për veten. Gjatë kësaj hëne të plotë, çdo shenjë e zodiakut do të ketë një mundësi unike për të përmirësuar aurën e tyre romantike. Bëhuni të vetëdijshëm për pikat tuaja të forta dhe lini mënjanë dyshimet tuaja për të shijuar plotësisht këtë natë magjike.

Kushtojini vëmendje disa gjërave gjatë kësaj hënë të plotë
Pavarësisht të gjitha përfitimeve që do të ketë kjo hënë e plotë e 25 marsit 2024 në jetën tonë dashurore, është gjithashtu e nevojshme t'i kushtojmë vëmendje disa aspekteve:

·Mos u nxitoni: Edhe nëse efekti i hënës së plotë në trupin dhe emocionet tuaja është intensiv, nuk duhet të kapërceni përpara. Jepini vetes kohë për të njohur veten përpara se të hidheni kokë e këmbë në një marrëdhënie;

·Menaxhimi i emocioneve tuaja: Periudha që rrethon hënën e plotë mund të jetë një burim tensioni nervor ose emocional. Mbani në mend se disa reagime mund të përkeqësohen, përpiquni të bëni një hap prapa nga situatat;

·Për të mbrojtur veten: Mos harroni të kujdeseni për veten kur takoni njerëz të rinj. Mbetet thelbësore të përvetësoni sjellje të përgjegjshme dhe mbrojtëse ndaj vetes dhe partnerit tuaj.

Kjo hënë e plotë më 25 mars 2024 u premton tre shenjave të zodiakut një përvojë të paharrueshme dashurie. Nëse jeni një nga këta shenja me fat, përgatituni të përjetoni momente intensive dhe pasionante. Për të tjerët, qëndroni me shpresë, sepse universi ka ende shumë surpriza për t'ju sjellë në rrugën e dashurisë.