BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Lifestyle

Të papriturat ju presin! Dashuri, para, fat, qetësi, Meri zbulon shenjën e horoskopit më me fat për këtë javë

Të papriturat ju presin! Dashuri, para, fat, qetësi, Meri zbulon

Astrologia Meri Shehu, e ftuar në “Rudina” në Tv Klan për të parashikuar se çfarë thonë yjet për javën, ka lajme të mira për shenjat.

Dashi – 3 yje - Dashi ka informacione, vendime të zgjuara, lëvizje interesante, fat në marrëveshjet ekonomike e tregtare, fat në energji. Do çlirojë diçka nga vetja që nuk e njihte, që mund të jetë një ide e re, bashkëpunim apo mundësi e re. Kujdes nga Marsi sepse shenjat kardinale marrin një lloj tronditjeje nga Marsi në Gaforre.

Demi – 2 yje - Këtë javë nuk shprehen dot. Afërdita në Dem takohet me Uranin, surpriza të mëdha në jetën erotike, shpeshherë mund të jenë të këndshme por edhe të papritura jo shumë të këndshme, ndarje ose rrëshqitje nga baza.

Binjakët – 1 yll - Lëkundje te mëdha në lidhje me karrierën, pavendosmëritë e tyre, por Marsi në Gaforre dhe takimi me Saturnin mund t’iu japë një avantazh këto ditët e para të javës që mund të bëjë një marrëveshje të mirë dhe të kthjellohen.

Gaforrja – 3 yje - Marsi është në shenjën e tyre prandaj duhet të kenë kujdes në mënyrën si komunikojnë, vendimet si i marrin, si planifikojnë dhe nervozizmin. Do dalin më luftarake se sa duhet në këtë kohë. Një lajm ligjor i mirë dhe mundësi për të kontaktuar, udhëtuar dhe pse jo, dashuruar.

Luani – 4 yje - Një kthesë e mirë në lidhje me karrierën dhe një dashuri të papritur me shikim të parë. Luanët që janë një shenjë e dashurisë, nuk do t’i thonë jo një ngjarje apo evenimenti që për të tjerët mund të quhet një pakujdesi apo të luash me fatin.

Virgjëresha – 4 yje - Gjithë takimet që bëhen për çështje ekonomike nesër janë shumë të mira. Kujdes nga kontaktet dhe bashkëpunimet me Demët sepse mund të kemi një rrëshqitje të vogël.

Peshorja – 4 yje - Të kenë kujdes sepse mund të prishen disi ekuilibrat familjarë dhe të karrierës e të përballen me një epror të vështirë, por gjithsesi do bëhet një bashkëpunim i mirë ose do të jepet dora për një martesë apo marrëveshje shumë të rëndësishme në jetën e tyre.

Akrepi – 5 yje - Do bëjnë një kthesë të rëndësishme në jetën në partneritet, në martesë. Kemi martesa, lidhje, dashuri të reja, bashkëpunime shumë të fuqishme dhe punë, do kenë projekte dhe oferta të mira.

Shigjetari – 4 yje - Kanë një ndryshim të mirë në lidhje me punën. Do vlerësohen ekonomikisht ose do ndjehen të dashuruar me punën e tyre dhe përditshmëria do marrë një freskim, një ajër të mirë, një humor të këndshëm, por edhe me shëndetin do ndjehen që gjërat po shkojnë mirë. Do kenë edhe një takim shumë romantik në dashuri.

Bricjapi – 2 yje - Një projekt ose problematikë familjare do t’i nxjerrë nga qetësia e tyre. Mund të kenë nervozizëm në familje dhe në karrierë, me eprorët të kenë kujdes ose të mos nxitojnë shumë me makina apo veprimet e tyre. Të ruajnë qetësinë sepse janë momente nervozuese për Bricjapët.

Ujori – 4 yje - Planeti i tyre, Urani takohet me Afërditën dhe është një takim fatlum që sjell dashuri, para, fat, qetësi, bukuri, harmoni dhe çdo gjë që mund të ndodhë gjithnjë për mirë. Afërdita gjithnjë është joshëse dhe e bukur.

Peshqit – 3 yje - Sa më të zgjuar të jenë, mund të bëjnë një marrëveshje shumë të mirë ekonomike. Peshqit do favorizohen erotikisht nesër. Kujdes nga lidhjet e shkuara që mund t'ju tronditin në dashuri.