BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Lifestyle

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë përshtypjen më të keqe në takimin e parë

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë përshtypjen më

Përshtypjet e para janë të rëndësishme dhe kushdo që thotë të kundërtën është thjesht gabim. Por përshtypja e parë që i bëni dikujt është e vështirë të largohet dhe gjithmonë do të ketë një “gjemb” të vogël në marrëdhënien tuaj.

Pra, ka disa shenja të horoskopit që janë të talentuara me talentin për t’u dashuruar që në momentin e parë, por ka edhe disa të tjera që për fat të keq, sado të mundohen, në shumicën e rasteve përshtypja e parë që lënë është gjithashtu. e fundit . Sigurisht që nuk kafshojnë, por në fillim nuk do t’i quanit të lumtur, të këndshëm, të ëmbël, të sjellshëm. Këto shenja janë 3 dhe mendojmë se të gjithë pak a shumë e dinë se kush janë , sepse kanë pasur një njohje të tillë.

Dashi

Personaliteti i fortë. Personaliteti jashtëzakonisht intensiv. I pëlqen të dominojë hapësirën dhe të mos lërë vend që të tjerët ta vënë në dyshim apo ta “kapelojnë”. Ai bërtet dhe kjo është e bezdisshme. Po, sigurisht jo vetëm kaq.

Akrepi

Nuk flet, ulet në një cep dhe vëzhgon. E ndjen që gjaku të ngrin në vena sapo sytë të takohen dhe nuk dëshiron as t’i shtrëngosh dorën për t’u prezantuar. Ai nuk i pëlqen dritat dhe dëshiron të qëndrojë në hije dhe të shohë se çfarë po ndodh rreth tij.

Bricjapi

Do të të shtrëngojë dorën, do të prezantohet, por kaq. Një vështrim që do t’ju hedhë, i akullt si uji në muajin maj të Jonit. I largët dhe snob, veçanërisht nëse ju nuk bëni një punë të “nivelit” të tij ose ai e di se nuk ka asgjë për të fituar nga ju.