BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x
BREAKING NEWS

E bujshme, javës tjetër “zbarkon” në tavolinën e SPAK dosja që ka përgatitur SHBA për Ramën dhe McGonigal me të gjitha provat përvëluese, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe bisedat e fshehta me zyrtarët shqiptarë, te dëmi i madh prej miliona dollarësh ...

E bujshme, javës tjetër “zbarkon” në tavolinën e
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Flamur Noka, Genc Ruli dhe Ridvan Bode janë futur në “listën e zezë” të SHBA, ja çfarë po përgatitin amerikanët

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e opozitës janë të trembur nga SPAK, Partia Socialiste është ndarë në fraksione, ja plani i Ramës për të ‘bllokuar’ emrin e zëvendësuesit të tij, ju tregoj se çfarë po ndodh brenda selisë rozë...

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e
x
BREAKING NEWS

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë të UDB në Shkodër, infiltrimi i ish-spiunëve në PD e Sali Berishës, bazat ku u stërviten dhe urdhrat e fshehta që merrnin nga qeveria fashiste e Beogradit, studiuesi i ish-komunizmit për artin dhe muzik...

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë
x
BREAKING NEWS

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin përplasjet dhe sherret, besimtarët tentojnë të përzënë myftiun e Tiranës në xhaminë “Dine Hoxha”, në rrezik edhe Bujar Spahiu, zbardhen kërcënimet me jetë për drejtuesin e Komunitetit Mysliman...

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin
x

Lifestyle

Tre shenjat e Horoskopit që do të kenë një javë të mrekullueshme

Tre shenjat e Horoskopit që do të kenë një javë të

Sashuria dhe opsionet janë të shumta këtë javë (27 nëntor deri më 3 dhjetor).

Ndërsa tre shenja i përjetojnë bekimet e kësaj energjie më shumë se të tjerat, domethënë Virgjëresha, Ujori dhe Bricjapi, kjo nuk do të thotë se universi nuk ka diçka të veçantë për pjesën tjetër të shenjave .

Megjithatë, le të shohim se çfarë na pret më fatlumët e sotëm.

Virgjëresha

Nevoja për t’u shoqëruar me ata që ju bëjnë të ndiheni më mirë dhe të sjellin dritë në jetën tuaj dhe për të shmangur ata që shkaktojnë mjerim dhe ankesa, e ndjeni këto ditë. Energjia juaj pozitive shkëlqen dhe madje mund të takoni njerëz që do të luajnë një rol shumë të rëndësishëm në jetën tuaj në një zonë miqësore dhe romantike. Në çështjet e dashurisë, besoni instinkteve tuaja dhe mos u ndikoni shumë nga të tjerët. Nëse ju ndihmon, mbani një ditar të mendimeve dhe ndjenjave tuaja. Do t’ju bëjë t’i shihni gjërat më qartë.

Bricjapi

Dilemat dhe konfuzionet janë zgjidhur këto ditë. Universi ju ndihmon të qartësoni dhe kapërceni konfuzionin, ndërkohë që punoni më mirë me njerëz me të njëjtin mendim. Mënjanë biznesin, përqendrohuni te vetja. Duke kuptuar nevojat tuaja, si fizike ashtu edhe mendore, do të jeni në gjendje të ecni përpara dhe të shfrytëzoni mundësitë që shfaqen.

Ujori

Energjia e kësaj jave është jashtëzakonisht argëtuese dhe miqësore për ju. Njohjet e reja në një nivel miqësor do t’ju ndihmojnë të mendoni dhe do t’ju hapin mendjen. Nisin eksperienca dhe hobi të reja, ndërkohë që do të ishte mirë të mos refuzoni ftesat për të dalë. Profesionalisht, gjërat zhvillohen ndërsa përmirësoni aftësitë tuaja.