BREAKING NEWS

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe të skeduar për drogë e pastrim parash, i përfshirë në afera me Fazlliç dhe shfrytëzim pushteti për të pasuruar fëmijët e tij, “non-grata” nuk i hiqet, Londra vulos fatin e kreut ...

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe, mediat e huaja e akuzojnë si të korruptuar dhe i përmendin dosjen që po heton SPAK se ka favorizuar dhëndrin kur ishte kryeministër, reagojnë dhe socialistët

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe,
x
BREAKING NEWS

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u zbërthye para prokurorëve të SPAK dhe denoncoi aferat e Ahmetajt, nga takimet me “bosët” e inceneratorëve, te udhëtimet në Gjermani dhe fjetja në hotel me 5 yje, zbardhen detaje nga dosja...

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u
x
BREAKING NEWS

SPAK “zbarkon” në zyrat e oligarkut të Ilir Metës, sekuestrohen dokumentacionet, kompjuterët dhe materialet komprometuese, ja si po zbërthehen aferat e ish-presidentit

SPAK “zbarkon” në zyrat e oligarkut të Ilir Metës,
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia zbardh arsyen pse SPAK nuk po arreston Sali Berishën dhe Ilir Metën, ja prova e madhe që nuk e fshehin dot, si erdhën në pushtet vetëm me pardesytë e bardha të Sigurimit të Shtetit dhe vunë pasuri marramendëse brenda 7 vitesh

Ilir Demalia zbardh arsyen pse SPAK nuk po arreston Sali Berishën dhe Ilir
x
BREAKING NEWS

Nuk kanë fund skandalet për Belinda Ballukun, ja si i shtoi “portofolit” të saj 50 mln € për Rrugën e Arbrit dhe Tunelin e Llogorasë, zbardhet raporti

Nuk kanë fund skandalet për Belinda Ballukun, ja si i shtoi
x
BREAKING NEWS

Klodian Allajbeu i Spitalit Amerikan përfundon në SPAK, plas skandali i 2 koncensioneve më të shtrenjta në shëndetësi, hetime për zyrtarë të lartë edhe për një sërë kompanish që shërbejnë si “maska” të oligarkut, ja detajet nga dokumenti...

Klodian Allajbeu i Spitalit Amerikan përfundon në SPAK, plas skandali
x
BREAKING NEWS

Ja muaji kur do të bëhet rritja e pensioneve, eksperti i ekonomisë Kujtim Hoxha jep detajet e fundit dhe tregon rrugën që duhet të ndjekin të moshuarit kur nuk janë dakord me masën e përfitimit që u është caktuar nga ISSH

Ja muaji kur do të bëhet rritja e pensioneve, eksperti i
x

Lifestyle

Xhelozë në maksimum! Mësoni se për cilat shenja të horoskopit bëhet fjalë

Xhelozë në maksimum! Mësoni se për cilat shenja të

Shenjat e ujit janë më xhelozet e horoskopit. Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit janë këto shenja dhe për shkak se uji merret me kujtesën dhe ndjenjat, ata kanë nevojë për vërtetim të vazhdueshëm emocional.

Shenjat e zjarrit (Dashi, Luani dhe Shigjetari) gjithashtu udhëhiqen nga insekti i xhelozisë mjaft shpesh. Sidoqoftë, ndër to shigjetarët janë kandidati më pak i mundshëm kur bëhet fjalë për të shprehur xhelozi dhe posesivitet.

Shenjat e tokës kanë mënyrën e tyre të xhelozisë. Demi është thellësisht i zhytur në materializëm, Virgjëresha mërzit dhe kritikon dhe Bricjapit i pëlqen të dominojë dhe kontrollojë marrëdhënien, sepse shpeshherë ndihet sikur i di më mirë gjërat.

Për nga renditja shenjat e ajrit janë padyshim më pak xhelozet.

Binjakët janë një shenjë që vazhdimisht kërkojnë përvoja më stimuluese. Peshorja mund të jetë xheloze në një mënyrë pasive-agresive, por nuk i pëlqejnë zënkat dhe kësaj shenje i pëlqen diplomacia. Ndërsa ujorët janë ndoshta shenja më pak xheloze në këtë listë.