BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Zbuloni cilat janë shenjat e Horoskopit që pritet të kenë një fillim viti të mrekullueshëm

Zbuloni cilat janë shenjat e Horoskopit që pritet të kenë

Çdo  muaj  fsheh surpriza dhe ngjarje të këndshme dhe të pakëndshme për disa shenja të horoskopit dhe e njëjta gjë vlen edhe për janarin  , i cili do të sforcojë disa, por do t’i bëjë të tjerët të lumtur në shumë mënyra. Nëse i përkisni njërit prej tyre, jeni në një muaj të mrekullueshëm!

Ujori

Nëse përjashtoni një surprizë mjaft të pakëndshme që ju pret më 14 Janar, gjatë gjithë pjesës tjetër të muajit do të kaloni nga një sukses në tjetrin. Të uritur për të arritur qëllime personale dhe të tjera, kreativitet intensiv, mundësi për romanca të freskëta pas 14 Janarit, shumica e dëshirave tuaja do të realizohen, do të keni njohje të reja dhe do të gjeni njerëz të gatshëm t’ju dëgjojnë dhe të diskutojnë propozimet apo idetë tuaja.

Bricjapi

Nëse përjashtoni Merkurin retrograd në shenjën tuaj, i cili do të rikthejë disi disa çështje të vjetra që kërkojnë zgjidhje, gjithçka tjetër në jetën tuaj do shkojë mirë. Në duar do të keni thikën dhe pjeprin, do të zgjidhni e lidhni dhe qëllimet do të arrihen njëri pas tjetrit. Në shtëpi, përsëri, gjithçka do të shkojë mirë, gjithçka po lulëzon. Në aspektin romantik, siç tregon gjithçka do bëheni më të dashuruar dhe më të çmendur, ndërsa financiarisht prisni shumë me ardhjen e Venusit në shtëpinë tuaj të dytë.

Gaforrja

Dhe ti, Gaforrja ime, do të gëzosh një janar të bukur dhe ke shumë për të pritur si në financat ashtu edhe në dashuri, të cilën, siç e tregon gjithçka, çdo gjë do të shkojë mirë. Pritet të merrni para, të cilat do t’ju ndihmojnë të mbyllni problemet dhe duke qenë se jeni të mirë edhe në menaxhimin e tyre, do t’ju mbeten edhe pak për të lënë mënjanë për ditët më të vështira. Jupiteri, duke mbetur në shtëpinë tuaj të 10-të, megjithatë do të sigurohet që të bëheni të njohur për punën tuaj, kështu që promovimi është gjithashtu në lojë.

Demi

Janari sjell disa tronditje për sa i përket punës dhe çështjeve profesionale, por universi mund t’ju shtyjë në një rrugë që e konsideron të duhurin për ju, ku mund të performoni më shumë. Pritet të shfaqet një fushë e re lavdie, ose të paktën kështu duhet të përballni çdo sfidë, ndërkohë që ka shumë gjasa që një person kyç t’ju bëjë një propozim, i cili edhe pse do të jetë i “i huaj” për ju, nëse ju e pranoni atë, mund t’ju sjellë një sukses profesional, njohjen që kërkoni, por edhe perspektiva të reja financiare. Në aspektin romantik, nga data 27 e tutje do të shkëlqeni, shoqërisht do bëni hapje të reja, madje mund të merreni me një aktivitet të ri.