BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Lifestyle

Zbuloni cilat janë tre shenjat më të pamëshirshme të zodiakut

Zbuloni cilat janë tre shenjat më të pamëshirshme të

Peshorja

Peshorja dhe sharmi i tyre shkojnë dorë për dore. Por kini kujdes që kjo shenjë e zodiakut ju manipulon, gjë që i bën ata gënjeshtarë të mëdhenj. Gënjeshtrat e tyre vijnë nga arsye të tilla si dëshira për të lënë një përshtypje të parë të mirë ose për të marrë atë që duan. Por pavendosmëria e tyre çon në harresë, gjë që përfundimisht rezulton që ata të mos jenë në gjendje të kujtojnë gënjeshtrën e tyre.

Ujori

Habit banori i BBVIP: Kam 4 vite që me gruan flemë në dhoma të ndara
Gënjeshtra e Ujorit është mjaft e padëmshme dhe nuk shkakton shumë dëm. Por, sigurisht, ka gjithmonë përjashtime. Zakoni i tyre për të gënjyer vjen nga dhënia e përparësisë së paqes së tyre dhe duke u siguruar që të mos lëndojnë njerëzit që kanë diçka për ta. Megjithatë, gënjeshtrat e tyre shpesh mund të rezultojnë të kundërta kur zbulohet e vërteta.

Shigjetari

Një shenjë zjarri që gjen gjithmonë mënyrat më të mira për të ecur përpara në jetë dhe shpesh sillet me shumë zemërim ndaj të tjerëve. Shigjetari mund të jetë mendjengushtë, ata do të krijojnë rrugën e tyre pa i kushtuar vëmendje të tjerëve që i ndihmojnë në këtë dhe çfarë dëmi u sjell. Pra, mos prisni që ata të kujdesen për ndjenjat tuaja nëse nuk i përshtateni vizionit të tyre.