BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Lifestyle

Zbuloni cilat janë tre shenjat më të pamëshirshme të zodiakut

Zbuloni cilat janë tre shenjat më të pamëshirshme të

Peshorja

Peshorja dhe sharmi i tyre shkojnë dorë për dore. Por kini kujdes që kjo shenjë e zodiakut ju manipulon, gjë që i bën ata gënjeshtarë të mëdhenj. Gënjeshtrat e tyre vijnë nga arsye të tilla si dëshira për të lënë një përshtypje të parë të mirë ose për të marrë atë që duan. Por pavendosmëria e tyre çon në harresë, gjë që përfundimisht rezulton që ata të mos jenë në gjendje të kujtojnë gënjeshtrën e tyre.

Ujori

Habit banori i BBVIP: Kam 4 vite që me gruan flemë në dhoma të ndara
Gënjeshtra e Ujorit është mjaft e padëmshme dhe nuk shkakton shumë dëm. Por, sigurisht, ka gjithmonë përjashtime. Zakoni i tyre për të gënjyer vjen nga dhënia e përparësisë së paqes së tyre dhe duke u siguruar që të mos lëndojnë njerëzit që kanë diçka për ta. Megjithatë, gënjeshtrat e tyre shpesh mund të rezultojnë të kundërta kur zbulohet e vërteta.

Shigjetari

Një shenjë zjarri që gjen gjithmonë mënyrat më të mira për të ecur përpara në jetë dhe shpesh sillet me shumë zemërim ndaj të tjerëve. Shigjetari mund të jetë mendjengushtë, ata do të krijojnë rrugën e tyre pa i kushtuar vëmendje të tjerëve që i ndihmojnë në këtë dhe çfarë dëmi u sjell. Pra, mos prisni që ata të kujdesen për ndjenjat tuaja nëse nuk i përshtateni vizionit të tyre.