Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbuloni destinacionin turistik të seksit

Postuar: 12/08/2018 - 17:41

Shtypi bullgar citon duke iu referuar të dhënave nga Qendra për Studime të Demokracisë se më shumë se 20,000 bullgare kanë gjetur punë në "zanatin më të vjetër në botë" dhe më shumë se gjysma janë duke punuar jashtë vendit.

Prostitutat e elitës në vendpushimet më të mëdha bregdetare të Bullgarisë fitojnë deri në 3,000 euro në javë, ndërsa koleget e tyre ‘modeste’ fitojnë mes 300 dhe 400 euro.

Siç shkruan e përditshmja "Trud" e Sofjes, këto janë të dhënat për muajin korrik, ndërsa pritet që këto shifra të jenë edhe më të mëdha në gusht.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lotarisë italiane, SuperEnaloto.

Postuar: 16/08/2019 - 23:58

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 gusht 2019.

Postuar: 15/08/2019 - 23:18

Është i ditur fakti që seksi ka efekt relaksues, madje e stimulon gjumin.

Postuar: 15/08/2019 - 21:49

Gazeta e Mjekësisë Seksuale botoi një studim të ri që i jepte përgjigje një pyetjeje disi të paza

Postuar: 15/08/2019 - 21:33

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në

Postuar: 15/08/2019 - 20:09

Bëni një muaj plazh dhe në tetor nuk keni asnjë grimë ‘ngjyrë çokollate’ në lëkurë?