BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Politike

“2 satelitë hapësinor për të evidentuar ndërtimet pa leje”, Vasili: Për të qeshur dhe për të qarë, Rama është në gjendje të shikojë dhe një kotec pulash jo më kullat në mes të Tiranës

“2 satelitë hapësinor për të evidentuar ndërtimet

Ditën e sotme kryeministri Rama tha se do të përdorin 2 satelit hapësinor për të evidentuar ndërtimet pa leje.

Deputeti i PL Petrit Vasili ka folur ditën e sotme në një emision televiziv për këtë çështje ku tha se kjo është për të qeshur dhe për të qarë.

Sipas vasalit Rama është në gjendje të shikojë dhe një kotec pulash jo më kullat nga 9, 10 e 11 kate në mes të Tiranës.

Petrit Vasili: Kjo është për të qeshur dhe për të qarë, kuptojmë si janë shtrirë kthetrat e mafies në pushtet. Për çfarë i duhen dronët kryeministrit? Dhe një kotec të vogël pulash është në gjendje ta shikojë. Kullat nga 9, 10 e 11 kate në mes të Tiranës nuk i shikon dot e i duhet satelit? Është një pengmarrje e kryeministrit për këtë çështje. Kemi të bëjmë me një mashtrues që përdor 2 standarde. Është egërsirë e madhe. Kur vjen puna për të tjerët shkel kushtetut e shkel ligj.

Më të lexuarat