BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Politike

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe

Në 15 korrik të 2022-shit, kryeministri Edi Rama zhvilloi një vizitë në Kiev, ku shoqërohej edhe nga analisti Baton Haxhiu dhe Dorian Duçka, personi B në dosjen e Charlkes McGonigal, ish-zyrtarit të FBI-së.

Për këtë udhëtim ka folur mbrëmjen e sotme Haxhiu, i cili tregoi në një intervistë televizive se i kishin bërë pështypje çantat e Duçkës.

“Unë nuk e kam takuar deri sa kemi arritur në Kiev. E kam parë me një situatë interesante dhe më kanë bërë përshtypje çantat e tij. Ajo që unë jam befasuar gjatë udhëtimit, nuk ka qenë pranë Ramës, por ai ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev dhe këtë nuk e kam kuptuar kurrë se pse ka ndodhur.

Ka pasur një trajtim të veçantë, me një pjesë tjetër të njerëzve që ka ndenjur. Mirë do të ishte që ai të rrëfente për trajtimin e tij nga të tjerët. Kaq mund të them.

Shkullakut i kam bërë një pyetje, se çfarë është ky njeri që është kaq i rëndësishëm dhe i pritur aq mirë nga një pjesë e ukrainasve. Shkullaku më tha, merre seriozisht për arsye, se nuk është aq serioz sa çantat e tij”, theksoi ai.

Më të lexuarat