BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x
BREAKING NEWS

Detajet e plota nga megaoperacioni i SPAK, si u zbardhën aleancat mafioze, nga pakti i Martinajt me Ben Ndokën dhe Shullazin për të vrarë Durim Bamin, te planet e të “ fortit” të Niklës me Dukajt për eliminimin e bosit të lojërave të fatit dhe ish-depu...

Detajet e plota nga megaoperacioni i SPAK, si u zbardhën aleancat mafioze,
x
BREAKING NEWS

Dosjet përvëluese të francezeve dhe belgëve do të godasin të tjerë zyrtarë të lartë të Policisë së Shtetit, politikanë dhe gazetarë,  SPAK sekuestron telefonin e një zyrtari të lartë, ja skandali ku është përfshirë

Dosjet përvëluese të francezeve dhe belgëve do të
x
BREAKING NEWS

Politika, media dhe bizneset të mbushura me spiunë të ish-Sigurimit të Shtetit, KGB dhe UDB, ja si po shantazhohen e kërcënohen me dosjet e “zeza” personazhet “VIP”, Lulzim Basha zbardh kulisat më të fundit

Politika, media dhe bizneset të mbushura me spiunë të
x
BREAKING NEWS

Kreu i Nismës Thurje Endri Shabani flet hapur, nga pazaret Rama-Berisha kundër drejtësisë dhe shqiptarëve, te arsyet pse ka vendosur të hyjë në politikë, vizionet që ka për të ardhmen e Shqipërisë dhe planet e tij për të promovuar zhvillimin ekonomik t...

Kreu i Nismës Thurje Endri Shabani flet hapur, nga pazaret Rama-Berisha
x
BREAKING NEWS

Shqipëria bazë për klandestinët, pas Melonit dhe kryediplomati britanik kërkon ofertë si ajo e Shëngjinit për emigrantët e paligjshëm që shkojnë në Britani, ja detajet e vizitës

Shqipëria bazë për klandestinët, pas Melonit dhe
x
BREAKING NEWS

Qeveria në panik pas thirrjes së Belinda Ballukut dhe Engjëll Agaçit në SPAK, 17 vendimet që rëndojnë pozitat e Sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, dëshmitë e tyre kundër Erion Veliajt, mazhoranca në kaos

Qeveria në panik pas thirrjes së Belinda Ballukut dhe Engjëll
x

Politike

Berisha paralajmëron policinë: Në qoftë se ju shndërroheni në mercenarë të Ballës, Ramës dhe Veliajt, keni bërë zgjidhje të gabuar

Berisha paralajmëron policinë: Në qoftë se ju

Ish-kryeministri Sali Berisha nga banesa ku qëndron i izoluar, ka sulmuar dje kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Brendshëm, Taluant Balla. “Sikundër dua të paralajmëroj policinë, të heqë dorë nga metodat terroriste kundër demokratëve, rrëmbimit të tyre në tre pas mesnate nga shtëpitë e tyre. Marrjen e tyre peng rrugëve si banditë. Ne nuk duam që qytetarët të përballen me policinë. Por në qoftë se ju shndërroheni në mercenarë të Taulant Ballës, Edi Ramës dhe Erion Veliajt, keni bërë zgjidhje të gabuar. Beteja jonë është me kriminelë si këta. Si Taulant Balla, Edi Rama, Erion Veliaj. Ju duhet ta dini mirë se vërtet në burgje sot ka vrasës. Vërtet në burgje sot ka trafikantë. Por trafikant më të madh se Edi Rama dhe Olsi Rama nuk ka në Shqipëri, Ballkan e Europë. Vërtet në burgje ka hajdutë, ka plaçkitës, ka vjedhës. Por plaçkitës, vjedhës, hajdutë si Edi Rama, Erion Veliaj, Engjëll Agaçi, Olsi Rama nuk ka Shqipëria, nuk ka Ballkani, nuk ka Europa. Droga, vjedhjet dhe krimi po rrënojnë qenien tonë. Me drogën e Edi Ramës çdo shqiptar sot është më i varfër. Qindra mijëra vende pune u shkatërruan për shkak të rrënimit të eksporteve. Remitancat e emigracionit kanë humbur vlerën e tyre. Ata që pasurohen janë qeveritarët dhe trafikantët. Trafikantët dhe qeveritarët. Ndaj dhe e premtja është dita e betejës fitimtare. Dita në të cilën Erion Veliaj do të nxirret për zverku nga bashkia. Dita në të cilën shqiptarët do të bëjnë betejën e tyre për kthimin e parave të vjedhura. Për kthimin e dinjitetit të tyre. Për kthimin e ligjit. Për rikthimin e bashkisë qytetarëve të Tiranës. Ju bëj thirrje të gjithë qytetarëve të Tiranës, të lënë çdo gjë ditën e premte. Të shkurtojnë oraret, të bëjnë gjithçka se e premtja fitimtare do ua shpërblejë atyre 1 mijë herë, 10 mijë herë me të mira për ata dhe mbarë shqiptarët. Duke u përshëndetur edhe njëherë përzemërsisht, uroj të premten, të gjithë te bashkia. Fitore, fitore, fitore”, nënvizoi Berisha.

Më të lexuarat