BREAKING NEWS

SPAK trondit Arben Ahmetajn, sekuestron vilat e bashkëjetueses dhe ish-gruas së tij në Hamallaj e Palasë, bllokohen fatura dhe sende personale, ish-ministri socialist në ankth

SPAK trondit Arben Ahmetajn, sekuestron vilat e bashkëjetueses dhe
x
BREAKING NEWS

Garë e fortë/ Përfundon votimi në asamblenë e PS-së në Vlorë, ja kush është emri i njohur që kryeson garën

Garë e fortë/ Përfundon votimi në asamblenë e
x
BREAKING NEWS

132 familje në Shkodër prej ‘97-së jetojnë në banesa të pa legalizuara, banorët zotohen duke iu marr ‘hak’ ndaj politikanëve: Do bojkotojmë zgjedhjet, nëse nuk na...

132 familje në Shkodër prej ‘97-së jetojnë në
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Fierit, GJKKO vendos kalimin për gjykim të dosjes, avokati i ish-deputetit Bllako kërkon t’i pushohet çështja, zv/presidentit të FSHF Dervishaj i heqin dy akuza

Inceneratori i Fierit, GJKKO vendos kalimin për gjykim të dosjes,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shton dozën e kërcënimeve ndaj Enkelejd Alibeajt, alarmohet Garda e Republikës dhe merr në mbrojtje kryetarin e opozitës

Sali Berisha shton dozën e kërcënimeve ndaj Enkelejd Alibeajt,
x
BREAKING NEWS

Autoriteti i Konkurrencës rrëzon marrëveshjen e Drejtorisë së Transportit dhe Tatimeve për rritjen e çmimit të patentës, e cilëson në kundërshtim me ligjin dhe paralajmëron se do monitorojë tregun 1 vit

Autoriteti i Konkurrencës rrëzon marrëveshjen e Drejtorisë
x
BREAKING NEWS

Qeveria shkarkon nga detyra Lefter Allën, opozita zbulon se ish-kreu i bashkisë Bulqizë u arrestua pasi prishi pazaret e Belinda Ballukut

Qeveria shkarkon nga detyra Lefter Allën, opozita zbulon se ish-kreu i
x
BREAKING NEWS

Çfarë do bëhet me fatin e emigrantëve ilegal në Britani? Çuçi ultimatum Bravernan dhe zbardh bisedimet e takimit: Të amnistohen shqiptarët të cilët punojnë në...

Çfarë do bëhet me fatin e emigrantëve ilegal në
x

Politike

Dikur mike të ngushta! "Ka bërë dëme", Evi Kokalari tregon si i prishi marrëdhëniet me Yuri Kim: Personalisht nuk do i harroja...

Dikur mike të ngushta! "Ka bërë dëme", Evi

“Ajo ka bërë dëme në Shqipëri, nuk jam dëme që personalisht do i harroja”. Kështu u shpreh në një intervistë për Euronews Albania, Evi Kokalari teksa u pyet për marrëdhënien me ambasadoren amerikane në Tiranë, Yuri Kim.

Ajo tha se aktualisht nuk ka asnjë komunikim me të edhe për faktin që së fundmi mbështeti Sali Berishën.

“Nuk kam asnjë komunikim me Yuri Kim. Ajo nuk i lejohet dhe të flasë dhe të komunikoje shumë se unë i kam dalë shumë në krah Sali Berishës, përveç faktit që ai është person non grata. Nuk kemi komunikim. Mund të kemi komunikim kur ajo të largohet nga Shqipëria, por edhe komunikimi i ardhëm do të jetë më ndryshe në të ardhmen. Ajo ka bërë dëme në Shqipëri, nuk jam dëme që personalisht do i harroja”, u shpreh Kokalari.

Më të lexuarat